24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA İLKADIM BELEDİYESİ AFRİN HAREKATI NEDENİ İLE ESNAFLARA TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI

Samsun'da İlkadım Belediyesi Afrin harekatı nedeni ile esnaflara Türk Bayrağı dağıttı

Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesi tarafından Afrin'de gerçekleştirilen Zeytin Dalı harekatı nedeni ile esnaf ve vatandaşlara Türk Bayrakları dağıtıldı.

23 Ocak 2018 Salı 14:11 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi, Afrin harekatı nedeni ile ilçe sınırlarında bulunan iş yerlerine bugün Türk Bayrakları dağıttı. İlkadım Belediyesi tarafından dağıtılan Türk Bayraklarını esnaflar iş yerlerine asarken, Afrin harekatına katılan askerlerimiz için ise  için de dualar edildi. 

 

İlkadım Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Suriye'nin kuzeyinde ve Afrin çevresinde devam eden operasyonlara karşılık vatandaşları bilinçlendirmek için Türk Bayrağı dağıttı. İlk etapta ilçede bulunan 500 işyerine Türk Bayrağı asıldı. Yapılan davranışı esnaflar ile işyeri sahipleri olumlu karşılarken, vatandaşlar da bu durumdan memnun olduklarını dile getirdi.

Yapılan etkinlik hakkında bilgi veren İlkadım Zabıta Müdürü Süleyman Yılmaz, “Afrin Bölgesinde devam eden Zeytin Dalı operasyonuna İlkadım Belediyesi olarak biz de destek veriyoruz. Destek olmak için bir farkındalık oluşturmak istedik. Bunun için de ilk aşamada Mecidiye ve Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde bulunan işyerlerine Türk Bayrağı astık. Suriye’de bulunan askerlerimize ve ordumuza başarılar diliyoruz. İnşallah muvaffak olacaklar. Etkinliğimiz kapsamında 500 adet Türk Bayrağını iş yerlerine astık” dedi.

İlkadım Belediyesi tarafından Zeytin Dalı operasyonuna destek kapsamında bayrak dağıtımına ilerleyen günlerde de devam edileceği bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ladik Akdağ Kayak Merkezinde yapılan OMÜ ve bakanlığın otel kaderine terk edildi

Ladik Akdağ Kayak Merkezinde yapılan OMÜ ve bakanlığın otel kaderine terk edildi