18 Haziran 2021 Cuma

SAMSUN'DA İLKADIM BELEDİYESİ BAŞKANI DEMİRTAŞ, SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİNİ İMZALADI

Samsun'da İlkadım Belediyesi Başkanı Demirtaş, sosyal denge sözleşmesini imzaladı

Samsun'da İYİ Parti'den İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş, belediye çalışanları ve memurları kapsayan sosyal denge sözleşmesini Türk Yerel Hizmet-Sen Samsun Şubesi ile imzaladı.

23 Mayıs 2019 Perşembe 15:40 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart yerel seçimleri sonrası AK Parti'nin kaybettiği İlkadım Belediyesinde, belediye başkanı Necattin Demirtaş, Türk Yerel-Sen Hizmet Sendikası ile Sosyal Denge Sözleşmesini imzaladı.


Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi başkanlık makamında Türk Yerel-Sen Hizmet Sendikası ile sosyal denge sözleşmesi imzalanarak karara bağlandı.

Yapılan sosyal denge sözleşmesine İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Türk Yerel Hizmet-Sen Samsun  Şube Başkanı Tuncay Erden ile belediyenin ilgili müdürler ve sendika yönetimi katıldı.

Türk Yerel-Sen Hizmet Sendikası ile yapılan sosyal denge sözleşmesi sonrası açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş,"Personele bütçemiz oranında katkıda bulunmak çalışma şevkini performansını arttırmak,vatandaşımıza daha iyi hizmet vermelerini sağlamak adına anlaşmanın belediyemize ve çalışan memurumuza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Türk Yerel-Sen Hizmet Sendika Başkanı Erden ise, "Öncelikle Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş'a tüm memur personel adına  teşekkür ediyorum. Çalışana vermiş olduğu değerden ötürü sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Atakum'da emekli öğretmenin yaptığı 100. Yıl Atatürk Botanik Parkı açıldı

Samsun Atakum'da emekli öğretmenin yaptığı 100. Yıl Atatürk Botanik Parkı açıldı