26 Kasım 2020 Perşembe

SAMSUN'DA İLKADIM BELEDİYESİ MECLİSİNDE BUGÜN İKİ HİZMET BİNASININ SATIŞI İÇİN YETKİ İSTENECEK

Samsun'da İlkadım Belediyesi Meclisinde bugün iki hizmet binasının satışı için yetki istenecek

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi meclisinde bugün iki hizmet binasının satışı için meclis üyelerinden yetki istenecek, asfalt ve benzeri hizmetlerle ilgili ise 15 milyon TL'lik kredi için üyelerden onay istenecek.

02 Mayıs 2019 Perşembe 13:56 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesinde iki hizmet binasının satışı için bugün yapılacak meclis toplantısında, AK Parti, MHP ve İYi Parti'li meclis üyelerinden yetki istenecek.


Necattin Demirtaş başkanlığında bugün toplanacak olan mecliste, İlkadım Belediyesinin eski binası ve Gazi Hizmet binasının satışı için meclis üyelerinden yetki talep edileceği öğrenildi. Edinilen bilgiye göre Necattin Demirtaş'ın iki hizmet binasının satışı için talep edeceği satış yetkisine AK Parti ve MHP'li meclis üyelerinin Gazi Hizmet binası satışına itiraz edecekleri eski İlkadım Belediyesi hizmet binasının satışına ise onay vereceği öğrenildi. AK Parti'li İlkadım Belediyesi meclis üyelerinin, Gazi hizmet binasının satışını istemedikleri gündeme gelirken, bugün yapılacak meclis toplantısında ayrıca Necattin Demirtaş'ın meclis üyelerinden asfalt ve benzeri alt yapı hizmetleri için 15 milyon TL'lik kredi talebini de meclis gündemine taşıyacak.

Öte yandan bugün yapılan İlkadım Belediyesi Meclis toplantısında İlkadım ve Gazi Hizmet binalarının satışı ile ilgili gündem maddesi ve 15 milyon TL'lik kredi talebi komisyonlara sevk edildi. Komisyonlarda yapılacak görüşme ve alınacak karar sonrası, önümüzdeki günlerde yapılacak meclis toplantısında her iki gündem maddesi yeniden İlkadım Belediyesi Meclisinde oylamaya sunulacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak eleştirdiği Necattin Demirtaş ile cenazede yan yana geldi

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak eleştirdiği Necattin Demirtaş ile cenazede yan yana geldi