20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA İLKADIM BELEDİYESİ O MAHALLEYE YAŞAM PARKURU YAPIYOR

Samsun'da İlkadım Belediyesi o mahalleye Yaşam Parkuru yapıyor

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Derebahçe mahallesinde bulunan Mert Irmağı kenarında ki 20 dönümlük alana Yaşam Parkuru yapacaklarını açıkladı.

27 Ağustos 2018 Pazartesi 14:24 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  Derecebahçe Mahallesinde yapımı devam eden Yaşam Parkuru Projesi inşaat alanında incelemelerde bulundu.


9 günlük bayram tatili sonrası ilk mesai gününde erken saatlerde çalışmalarına başlayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Derebahçe Mahallesi Muhtarı Sabiha Demirci’yi ziyaret ederek mahalle sakinlerinin isteklerini dinlerken hemen ardından çevre esnafı ve mahalleliyi ziyaret ederek Kurban Bayramlarını kutladı. Esnaf ve mahalle sakinleriyle uzun uzun sohbet eden Başkan Erdoğan Tok “Vatandaşımızın dinlendiği tatil sonrası onlarla bir araya gelerek hem hatırlarını hem de taleplerini kendilerine sormak istedik” diye konuştu.

MUTLU SAMSUNLULAR İÇİN MUTLULUKLA ÇALIŞIYORUZ
Mahalle esnafı ve mahalle sakinleriyle yaptığı sohbette İlkadım’a yapılan hizmetlerin olumlu geri dönüşlerini aldıklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “İlkadım gelişmeye ve güzelleşmeye devam ediyor. Bu değişimin mimarı olarak bizler vatandaşlarımızı görüyoruz. Onlardan aldığımız güç ve enerji ile aralıksık 7 gün 24 saat çalışmaya devam ediyoruz. Sohbetlerimiz esnasında birçok projemize olumlu dönüş almanın mutluluğunu yaşarken Derebahçe Mahallemizde yapına başladığımız ve tatil boyunca ara vermeden devam ettiğimiz Yaşam Parkuru Projemiz daha şimdiden ilgi odağı olmuş durumda. Sadece bu mahallemizin değil İlkadım ve Samsun’un çehresini değiştirecek Yaşam Parkuru Projemizle vatandaşlarımızın sağlıklarını sağlık katacakları ve bedenlerinin yanı sıra ruhlarını da dinlendirebilecekleri eşsiz bir hizmete imza atıyoruz. Değerli hemşehrilerime ilgi ve teveccühleri için tekrar tekrar teşekkür ederim. Bu güzel mekanlar ve dev projelerle mutlu Samsun için mutlulukla çalışıyoruz” diye konuştu.

HEYECANLA BEKLENEN YAŞAM PARKURU’NDA HER AYRINTI DÜŞÜNÜLÜYOR
Mert Irmağı kenarında 20 dönümlük alan, inşa edilecek Yaşam Parkuru ile muhteşem bir yaşam alanına dönüştürülecek. 2 kilometre bisiklet yolu ve kauçuk kaplama koşu yolunun yanı sıra 200 metrekare oyun ve fetness alanı, 3 farklı noktada ahşaptan özel tasarlanmış büfe, 2 adet engelli aracı şarj istasyonu, 7 dekoratif çeşme, 3 umumi tuvalet ve 26 ayrı oturma alanında 52 adet bank yer alacak. Her ayrıntının düşünüldüğü yaşam parkuru güvenlik sistemleri ile 24 saat izlenirken alan boyunca zabıta ekipleri de vatandaşın hizmetinde olacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

27 Ağustos 2018 Pazartesi 21:29

başkan şu nuricerit caddesine de bir asvalt yapsanız bıktık çukura girmekten

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, Pazartesi günleri halkı dinliyor

Samsun'da Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, Pazartesi günleri halkı dinliyor