02 Aralık 2021 Perşembe

SAMSUN'DA İLKADIM BELEDİYESİNDE 350 PERSONELE BİRİNCİ DOZ AŞI YAPILDI

Samsun'da İlkadım Belediyesinde 350 personele birinci doz aşı yapıldı

Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesinde 350 personel KoronaVirüs'e karşı aşı oldu. İlkadım Belediyesine giden sağlık görevlileri, belediye çalışanlarına aşı yaptı.

21 Haziran 2021 Pazartesi 18:36 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesi daire içi personeline KoronaVirüs salgınına karşı ilk doz aşıları yapıldı.


Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) kayıtlı tüm çalışanların aşı randevusuna açılması üzerine İlkadım Belediyesi personelleri de aşı vurulmaya başladı. İlkadm İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından görevlendirilen sağlık ekibi, belediye hizmet binasını girişine konuşlanan stantta gönüllü olarak Kovid19 aşısı vurulmak isteyen personelin aşı işlemlerini gerçekleştirdiler. Belediyenin aşı talebi üzerine 350 personel yerinde aşı uygulaması ile aşılandı.Hastalığın tek umudu aşı
Belediye personelinin sıra ile aşı olmaya başladığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; "Mücadele ettiğimiz koronavirüse karşı İlkadım Belediyesi olarak vatandaşlık görevimizi yerine getiriyor, üzerimize düşeni yapmaya devam ediyoruz.  Bugün belediyemizde çalışan işçi ve memur kardeşlerimiz aşılanmaya başladı. Normal hayata bir an önce dönmemiz için tüm vatandaşlarımızın aşı olma konusunda istekli olmalarını rica ediyorum. Bizzat Belediyemize gelerek personelimizin aşılarını yapan ilçe sağlık müdürlüğümüze ve ilk günden bugüne süreci başarı İle yürüten Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Dağlı saldırıya uğrayan gazeteci İbrahim Akkuş'u aradı

Samsun Valisi Dağlı saldırıya uğrayan gazeteci İbrahim Akkuş'u aradı