02 Aralık 2021 Perşembe

SAMSUN'DA İLKADIM BELEDİYESİNİ TOPA TUTAN SAHTE HESABI KULLANAN KİŞİ TESPİT EDİLDİ

Samsun'da İlkadım Belediyesini topa tutan sahte hesabı kullanan kişi tespit edildi

Samsun'da sosyal medya üzerinden İlkadım Belediyesini topa tutan sahte hesabı kullanan kişi ve kişilerin tespit edildiği gündeme geldi.

16 Ekim 2021 Cumartesi 13:33 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesi sosyal medya üzerinden belediyeyi ve belediyede görevli kişi ve kişileri hedef alan sahte hesaplardan şikayetçi oldu, o hesaplardan bazılarını kullanan kişi ve kişilerin kimliğinin tespit edildiği ileri sürüldü.

                                                    
İlkadım Belediyesi sosyal medya üzerinden belediyeyi hedef alan paylaşımların yapıldığı bazı sosyal medya hesapları için suç duyurusunda bulundu. Yapılan suç duyurusu sonrası iddiaya göre, ağır iddia ve ithamların paylaşıldığı bir sosyal medya hesabını kullanan kişinin kimliği tespit edildi. 

Sahte hesap üzerinden yapılan paylaşımlar, suç duyurusu üzerine mercek altına alınırken, inceleme sonucunda söz konusu sahte hesap ile ilgili hukuki süreç başlatılacağı öğrenildi.

AYNI SAYFALARDAN MUSTAFA DEMİR'E DE ELEŞTİRİ YAPILIYOR
Öte yandan İlkadım Belediyesini hedef alan söz konusu sahte sosyal medya hesaplarından Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'e yönelik eleştirel paylaşımlarında olduğu gündeme geldi.  

Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Sakıp

17 Ekim 2021 Pazar 12:01

Bildiğimiz belediyeyi şiirleri ile ve ithamları İle topa tutan hakaret eden kişi belediye personeli A E olup kendisine müdürlük verilmiş basındada yayınlanmıştır..

Uğur

17 Ekim 2021 Pazar 09:40

İlkadım da her türlü eleştiriyi hak ediyor yaniiiİşcileri madde bağımlısı biri işci döver gazi imarda nevzat özenç özen Çin oğlu İbrahim ün ile birlikte maşşalahh para kesiyorlar yaşar kutbay hurda satıyor belediye çalışanı üzerine 800 bin TL para aktarıyor belediye başkanı yardımcısı ramazan bayraktar dostuyla yakalanıyor zabıta arabasıyla demirci köyünde içki içiyorlar kadın gezdiriyorlar bunlar olmadımı oldu hala da oluyor bu karın hepsi necattin zamanında oluyor

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Akif Çağatay Kılıç SAMKON'a yer bulunması için harekete geçti

Akif Çağatay Kılıç SAMKON'a yer bulunması için harekete geçti