24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA İLKADIM BELEDİYESİNİN HİLAL KART İHALESİNİ ALAN MARKET BELLİ OLDU

Samsun'da İlkadım Belediyesinin Hilal Kart ihalesini alan market belli oldu

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesi'nin Hilal Kart ihalesini alan firma belli oldu. İlkadım Belediyesinin Hilal Kart ihalesini Bahmar Marketin sahibi aldı.

04 Aralık 2019 Çarşamba 21:39 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesinin hayata geçireceği Hilal Kart uygulamasının ihalesini alan firma belli oldu. 


Necattin Demirtaş'ın başkan olduğu İlkadım Belediyesinde Hilal Kart için ihale yapıldı. İlkadım Belediyesinin Hilal Kart ihalesine 4 ayrı firmanın girdiği, 1.4 milyon TL'lik teklif veren bir firmanın ise ihaleyi aldığı öğrenildi.

İlkadım Belediyesinin Hilal Kart ihalesi ile ilgili ise ortaya ilginç iddialar atıldı. İhaleye giren bazı firmaların formaliteden teklif sunduğu, ihaleyi alan firmadan başkan Necattin Demirtaş'ın ise haberinin olmadığı öne sürüldü.

İlkadım Belediyesinde yapılan Hilal Kart ihalesini, 31 Mart seçimlerinde başkan adayı olan Necattin Demirtaş'a destek verdiği ve seçim sonrası ise belediyeye imar inşaat şirketi üzerinden yüklü meblağlarda fatura kestiği gündeme gelen BahMar olarak bilinen marketçinin alması, adrese teslim ihale olarak nitelendirildi. 

İlkadım Belediyesine 31 Mart seçimleri sonrası yüklü faturalar kesen ve BahMar olarak bilinen marketin Hilal Kart ihalesini de alması seçim diyeti ödeniyor iddialarının ortaya atılmasına neden oldu.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Ziraat Türkiye Kupası 5'inci tur maçında 3-2 yenildi

Yılport Samsunspor Ziraat Türkiye Kupası 5'inci tur maçında 3-2 yenildi