27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA İLKADIM BELEDİYESİ'NİN YENİ HİZMET BİNASI AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nin yeni hizmet binası açılış için gün sayıyor

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, yeni hizmet binasının açılış için gün saydığını açıklayarak, "24 yıldır yapılamayan hizmeti yaptık. İlkadım Belediyesi yine hizmet binası ve cami inşaatında sona gelindi" dedi.

26 Haziran 2018 Salı 19:02 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, açılış için gün sayan yeni Belediye Hizmet Binası ve Camii inşaatındaki çalışmaları yerinde inceledi. 


İlkadım Belediye Başkanı ErdoğanTok, sön rötuşları yapılan belediye yeni hizmet binasının süratle tamamlanması için yüklenici firma yetkililerine daha hızlı çalışın talimatı verdi. 

AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYORUZ
Samsun'un İlkadım ilçesinde 20 dönümlük alan içerisine inşa edilen İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nın süratle tamamlanması için gerekli talimatları veren İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok,  açılış için gün saydıklarını söyledi. Erdoğan Tok, “ 5 bin metrekarelik meydan, çocuk kreşi, spor alanları, meclis ve toplantı salonu, kafeterya, 2 katlı 800 araçlık otopark ve dinlenme alanlarından oluşan Yeni Belediye Hizmet Binası ve Camii inşaatımızda vatandaşlarımızın hizmetine açılması için gün sayıyoruz. Böyle büyük bir projeyi kısa bir sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın güvenini kazanıyor, hem de İlçemizin geleceğine ışık tutacak projelerimizi bir an önce bu binamızda gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

YATIRIMLARLA BÜYÜYEN İLKADIM
İlkadım’da son 4 yılda rekor addedilecek sayısız hizmet ve projeleri ilçeye kazandırdıklarını ifade eden Başkan Erdoğan Tok,  “ 1994 yılında İlkadım Belde Belediyesi olarak kurulan ve üç belde belediyesinin (İlkadım, Gazi, Yeşilkent) 2009 yılında birleşmesi sonucunda iki ayrı hizmet binasında ihtiyaca cevap vermekte zorlanan İlkadım Belediyemizi, 24 yıl aradan sonra  yenilemek ve tek bir çatı altında vatandaşlarımızı temsil edecek bir şekilde inşa etmek bizlere nasip oldu.  İlçemizin büyüklüğü ile hep övündük ama mevcut Belediye Hizmet Binamız vatandaşlarımızın ve ilçemizin yükünü çekecek konumda değildi. Biz hep daha ileriyi düşündük. Bunun içinde ilk olarak daha büyük projelere imzalar atabilmek adına ve şehirlerle yarışan bir ilçeyi temsil edebilecek Yeni Belediye Hizmet Binasına İhtiyacımız vardı. Bu dev projeyi de kısa bir süre sonra gerçekleştirecek olmanın mutluluğu içindeyiz.  Hep birlikte göreceğiz. Belediye Yeni Hizmet Binamız ile birlikte daha büyük projelere imzalar atacağız. Bunun kazananı İlkadım ve Samsun olacak. Her projemizi hayata geçirirken tek düşüncemiz, yatırımlarımızın ilçemize sağlayacağı katkı ve değeridir.  Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek mi? Bunu düşünüyoruz. Bu doğrulta yaptığımız tüm projelerimiz bizleri hiç yanıltmadı. Belediye Yeni Hizmet Binası ve Camii inşaatında vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verebilecek ve ilçemize şehrimize değer katacak.” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

cevdet

28 Haziran 2018 Perşembe 22:46

araba park edecek yer yok başkan bir koltuktan kalk arabadan il yolları dolaş sonra seçim zamanı kafanı vurusun duvarlara otpark samsun un 1 numaralı belediye sorunudur 2 yol sorunu

Vatandaş

27 Haziran 2018 Çarşamba 10:34

ilk başkanlığı döneminde yapsaydı 24 yıl kaça inecekti onu da yazsaydınız ya.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun eski Milletvekili Hayati Tekin'den flaş açıklamalar! Kan değişimi şart

CHP Samsun eski Milletvekili Hayati Tekin'den flaş açıklamalar! Kan değişimi şart