19 Mart 2019 Salı

SAMSUN'DA İLKADIM BELEDİYESİNİN YENİ HİZMET BİNASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Samsun'da İlkadım Belediyesinin yeni hizmet binası için geri sayım başladı

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yeni yapılan hizmet binası inşaatının tamamlanmasına 40 günden az bir zaman kaldığını açıklayarak, "Yeni hizmet binamızın inşaatını 19 Mayıs tarihinde tamamlamış olacağız" dedi.

11 Nisan 2018 Çarşamba 00:42 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçse Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yeni yapılan belediye hizmet binası inşaatının tamamlanmasında geri sayımın başladığını açıkladı.


Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından yaptırılan ve İlkadım’ın dev projelerinden olan İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binası inşaatında geri sayım başlarken her aşamasını yakından takip eden Başkan Tok, “İlkadım’a, Samsun’a ve Türkiye’ye hizmet etmekten gurur duyuyoruz” dedi.

“BİRÇOK SORUNA TEK VE DOĞRU ÇÖZÜM”
4 yıllık süreçte yaptığı her proje ile İlkadım’ı Karadeniz’in yükselen yıldızı haline getiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un ilçeye kazandırdığı dev projelerden Belediye Yeni Hizmet Binasının 19 Mayıs’a yetiştirilmesi için hummalı çalışma devam ediyor. İnşaat alanını gezerek yetkililerden bilgi alan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Selçuklu mimarisinin günümüz mimarisi ile birleşiminden tasarlanan ve modern bir yapı olan Belediye Yeni Hizmet Binamız 5 bin m2’lik meydan, çocuk kreşi, spor alanları, meclis ve toplantı salonu, kafeterya, 2 katlı 800 araçlık otopark ve dinlenme alanlarından oluşacak. Belediyecilik hizmetlerinin iki ayrı binada devam ettiği İlkadım’da birçok soruna tek bir çözüm olarak hayata geçirilecek yeni binamız kent merkezindeki trafiği rahatlatmasından, hızlı ve daha kaliteli bir hizmete kadar çok sayıda çözüm sunacak ve tamamlandığında İlkadım’ın gurur kaynaklarından olacak” diye konuştu.

ERDOĞAN TOK: “VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTUYORUZ”
İnşaat sürecinin her anını yakından takip ederek gün aşırı inşaat alanında bulunan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “İlkadım için tarihi ve dev bir proje olan yeni hizmet binamızın inşasında 40 günden az bir zaman kaldı. Bu dev projeyi gerçekleştirmek için verdiğimiz sözü tutarken aynı zamanda inşaat sürecimizi de 19 Mayıs’ta tamamlamış olacağız. Hemşehrilerimizden aldığımız güç ve destekle İlkadım’a, Samsun’a ve Türkiye’ye hizmet etmekten gurur duyuyoruz. 24 yıl aradan sonra ilçemize ve vatandaşlarımıza yakışan yeni hizmet binasını yapmak hamd olsun bize nasip oluyor” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ramiz Keleş

11 Nisan 2018 Çarşamba 11:01

Bu binanın İlkadım halkına nasıl bir faydası olacak ki halkımıza hizmet ediyoruz diye reklamını yapıyorlar.Şu anda ki hizmet binasının bize bir zararı yoktu.Yürüyerek gidip geldiğimiz yere şimdi ya aracımızla gideceğiz yada dolmuşla.Nasıl bir hizmet bu Allahaşkına

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'da kadroya geçen taşeron işçi sayısını açıkladı

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'da kadroya geçen taşeron işçi sayısını açıkladı