30 Kasım 2021 Salı

SAMSUN'DA İLKADIM İLÇESİ FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİNDE 5 SOKAĞA DOĞALGAZ BAĞLANACAK

Samsun'da İlkadım ilçesi Fevzi Çakmak mahallesinde 5 sokağa doğalgaz bağlanacak

Samsun'un bir çok şehirden daha fazla nüfusu sahip İlkadım ilçesinde 15 yıldır doğalgaz gelmesini bekleyen Fevzi Çakmak Mahallesinde 5 sokağa doğalgaz bağlanması için çalışma başlatıldı.

14 Nisan 2021 Çarşamba 14:35 GÜNCEL

Karadeniz'in başkenti Samsun'un, bir çok şehirden daha fazla nüfusuna sahip, en büyük ilçesi olan İlkadım'da Fevzi Çakmak mahallesinde 5 sokağa, doğalgaz bağlanması için SAMGAZ çalışma başlattı.İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın girişimleri sonucu Fevzi Çakmak Mahallesinde 5 sokağın sakinleri yıllardır hasretini çektiği doğalgaza kavuşuyor.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan 5 sokağını doğal gaz sorunun çözerek mahalle sakinlerinin hayır dualarını aldı. 61 mahallenin sorunlarının yerinde tespit etmek amacıyla başlattığı inceleme gezilerine Fevzi Çakmak Mahallesi’nde devam eden Başkan Demirtaş, Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Çağlar Işık ile birlikte sorunları yerinde inceledi. 15 yıldır imar sorunu yüzünde doğal gaz alamayan; Koca Ragıp Paşa sokak, Şair Süleyman Nafız sokak, Gazi Umar Paşa sokak ve Bileyci sokak yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Demirtaş'ı gören mahalle sakinleri yıllardır süren doğal gaz sorunun çözüm olması sebebiyle teşekkür dileklerini ilettiler.Kanayan yaraya çözüm olduk
Uzun bir çabadan sonra çalışmalarımızın sonuçlarını alıyoruz diyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Nerede sıkıntı varsa, ihtiyaç varsa, oraya ulaşmak için çaba sarf ediyoruz. Çok şükür sistemimizi kısa sürede kurduk. İhtiyaç olan tüm bölgelerimizin sıkıntılarını tek tek çözmeye devam ediyoruz. Fevzi Çakmak Mahallemizde de doğalgaz sorunu yüzünden vatandaşlarımızın mağdur olduklarını SAMGAZ yetkililerine ilettik. Sağ olsunlar onlar da bizim bu talebimiz üzerine 5 sokağımızda imar sorunu yüzünden kanayan yara haline gelen bu doğalgaz sorununa doğalgaz hattı çekmeye karar verdiler ve hemen çalışma başlattılar. Bundan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Doğalgazın, Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerine hayırlı olmasını temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

15 Nisan 2021 Perşembe 14:37

O evler çok kötü görünüyor dönüşüm yapılmalı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Menemenspor-Yılport Samsunspor maçı 2-2 berabere sona erdi

Menemenspor-Yılport Samsunspor maçı 2-2 berabere sona erdi