27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA İŞ TORPİLİ SKANDALI! ORTADA OLMAYAN OSB'YE KARDEŞİNİ MÜDÜR OLARAK ATADI

Samsun'da iş torpili skandalı! Ortada olmayan OSB'ye kardeşini müdür olarak atadı

Samsun'un Bafra ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar'ın ortada olmayan SERA OSB'ye 3.500 TL maaşla kardeşini müdür olarak atadığı iddiası şok etkisi yarattı.

28 Haziran 2018 Perşembe 14:01 GÜNCEL

Samsun'da Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar'ın henüz ortada olmayan SERA OSB'ye kardeşi E.B'yi 3500 TL maaşla müdür olarak atadığı iddia edildi.


Samsun'un Bafra ilçesinde 'Bafra Karma ve Medikal İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ve Bafra Tarıma Dayalı İhtisas (SERA) Organize Sanayi Bölgesi  Mayıs Ayı Müteşebbis heyeti toplantısı, Samsun Valisi Osman Kaymak başkanlığında yapılırken, bu toplantıda Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Başar'ın kardeşini sadece arsası olan SERA OSB'ye müdür olarak atadığı gündeme geldi.

Yapılan toplantıda Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar'ın kardeşi E.B'yi 3500 TL maaşla SERA Organize Sanayi Bölgesine muhasebe müdürü olarak atayarak iş torpili yaptığı ileri sürüldü. BRT Haber'in gündeme getirdiği olayda, şuan kağıt üzerinde olan ve sadece arsası bulunan Bafra SERA OSB'nin hiç bir idari binasının bulunmadığı öğrenildi. Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Başar'ın kardeşini ortada olmayan SERA OSB'ye müdür olarak ataması sonrası ise yaşanan tepkiler üzerine Göksel Başar'ın işe alınan kardeşinin 20 gün sonra sözleşmesinin fesh edildiği bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Vatandaş

29 Haziran 2018 Cuma 10:05

o adamı bafra tso başkanı yapanlarda suç.kırkayağın önde gidenine verdikleri liyakata bakın.

vatandaş

28 Haziran 2018 Perşembe 17:20

Ortada OSB yokken bunu yapanlar var olan kurumlarar neler yapıyolar neler Allah bilir milletin çocukları sınavdan sınava koşarken,atanamayanlar bunalıma girip intihar ederkenKul hakkı kul inanan insanların kul hakkı yemelerinin kata be kat günahı vardır Hadi öteki inancı yok kul hakkını yiyor desen

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un İlkadım ilçesinde tüm mahallerde elektrikler kesildi!

Samsun'un İlkadım ilçesinde tüm mahallerde elektrikler kesildi!