20 Ocak 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA İYİ PARTİ ADAYI HAYATİ TEKİN'İN SEÇİM OTOBÜSÜ ÇAMURA SAPLANDI

Samsun'da İYİ Parti adayı Hayati Tekin'in seçim otobüsü çamura saplandı

Samsun'da İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin'in seçim otobüsü, Çarşamba ilçesinde bağlı Karabahçe mahallesinde çamura saplandı.

28 Şubat 2019 Perşembe 01:51 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Parti Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayati Tekin gece saatlerinde seçim çalışması için gittiği Çarşamba ilçesine bağlı Karabahçe mahallesinde seçim otobüsünün yolda çamura saplanıp kalması ile şok yaşadı.


Çarşamba ilçesine bağlı Karabahçe mahallesine partililerle birlikte seçim çalışması için yola çıkan Hayati Tekin'in seçim otobüsü çamurlu yolda adeta saplanıp kaldı. Yaklaşık bir buçuk saat boyunca çamura saplanan seçim otobüsünü bulunduğu yerden kurtarmaya çalışan partililer, Karabahçe mahallesi yolunun çamur içerisinde olması karşısında ise şaşkınlık yaşadı. 

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Hayati Tekin'in çamura saplanan seçim otobüsü bulunduğu yerden 1.5 saatlik çalışma sonrası kurtarılırken, Tekin yaşanan olay nedeni ile Çarşamba ilçesi Karabahçe mahallesinde ki seçim çalışmasına gecikmeli olarak katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

misafir

28 Şubat 2019 Perşembe 11:57

büyükşehir belediyesi hangi partide kardeşim

misafir

28 Şubat 2019 Perşembe 09:12

çarşamba belediyesini ak partili belediye başkanı kazanmadımı.bu haberi yanlış başlık ve yanlış konu ile ele almışsınız.mevcut belediyenin yol çalışmalarından o yolda çamurdan aracın çıkamadığından bahsetmeniz gerekiyordu.ama yanlı haber sitesi olduğun için senden böyle bir şey beklemiyoruz.

Ahmet Bayrak

28 Şubat 2019 Perşembe 09:49

misafir kardeş; o köy yollarına büyükşehir belediyesi bakıyor önce bunu bir öğren. yanlı olduğun için sen anlayamamışsın bu haberi..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fuat Köktaş: PKK'ya vurunca CHP'den ikisine vurunca Pensilvanya'dan ses duyuluyor

Fuat Köktaş: PKK'ya vurunca CHP'den ikisine vurunca Pensilvanya'dan ses duyuluyor