25 Mayıs 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA İYİ PARTİ İLKADIM ADAYI NECATTİN DEMİRTAŞ HDP OYLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Samsun'da İYİ Parti İlkadım adayı Necattin Demirtaş HDP oyları ile ilgili açıklama yaptı

İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş HDP oylarına talip olmadığını açıklayarak, "HDP'liler oy verecek ben talip değilim. Binali Yıldırım İstanbulda HDP'nin oyuna talibim diyor bunlara sesleri çıkmıyor." dedi.

23 Mart 2019 Cumartesi 00:07 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, sosyal medya sayfasından gerçekleştirdiği canlı yayın ile HDP oyları ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Necattin Demirtaş, canlı yayında yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"4 aydır seçim kampanyası sürdürüyoruz. Bize kişiliğimizle ilgili yakıştırmada bulunamayan insanlar seçimi kaybetme korkusu ile  bizim hiç alakası olmayan işleri üzerimize yıkmaya çalışarak seçim kazanma telaşına girmiş görünüyorlar. Ben 18 yaşından 64 yaşına kadar bu ülkeye düşman olmuş her türlü vatan hainleri ile mücadele eden bir yapıya sahibim. Allah bana HDP'lilerin PKK'lıların oyları ile bana belediye başkanlığı nasip edecekse etmesin diyorum. HDP'liler oy verecek ben talip değilim. Seçim kaybetme korkusuna kapılanlar başkalarının söylediği sözleri ben söylemişim gibi yayınlıyorlar. Binali Yıldırım İstanbulda HDP'nin oyuna talibim diyor bunlara sesleri çıkmıyor. Erdoğan Tok yiğitse çıksın desin ki ben HDP'lilerin PKK'lıların oylarına talip değilim desin."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Manam

24 Mart 2019 Pazar 10:50

Ahh ne deyim sana aklını kiraya verenlerdensin baska bir şey degil

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hasan Togar'dan 150 milyonluk borç iddiasına tepki! İspatlamazlarsa adam değiller

Hasan Togar'dan 150 milyonluk borç iddiasına tepki! İspatlamazlarsa adam değiller