22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA KAÇIRILAN 14 YAŞINDAKİ MERVE'Yİ MÜGE ANLI BULDU

Samsun'da kaçırılan 14 yaşındaki Merve'yi Müge Anlı buldu

Samsun'da kaçırılan 14 yaşındaki Merve Korucu ile ilgili son dakika gelişmesi.. Müge Anlı'da gündeme gelen Merve Korucu bulundu.

12 Şubat 2020 Çarşamba 10:43 GÜNCEL

Samsun'da kaçırılan ve aranan 14 yaşındaki Merve Korucu, Müge Anlı'nın programında gündeme geldikten sonra bulundu.


Samsun'da 19 gün önce kaçırıldığı iddiası ile Müge Anlı'nın programında gündeme gelen 14 yaşındaki Merve Korucu'nun samsun polisi tarafından Mahire Taslı ve İrfan olarak ismi gündeme gelen şahısların evinde bulunduğu açıklandı.

MÜge Anlı'nın Tatlı Sert programına katılan anne Asiye Mertan kızı Merve Korucu'nun kaçırıldığını gündeme getirmişti. 14 yaşındaki Merve Korucu'nun bulunması ile ilgili 19 gündür sürdürülen çalışmalarda, Müge Anlı'da gündeme gelen ip uçları ve ihbarlar üzerine 14 yaşındaki Merve Korucu, Mahire Taslı ve İrfan olarak ismi açıklanan şahsında kaldığı evde bulundu. Müge Anlı, 14 yaşındaki Merve Korucu'nun bulunduğunu canlı yayında anons ederken, küçük kız çocuğunu günlerdir evde tutan Mahire Taslı ve İrfan'a da tepki gösterdi. Kaçırıldığı gündeme gelen kızın, polis tarafından sosyal hizmet uzmanlarına teslim edildiği, Mahire Taslı ve İrfan'ın da olayla ilgili gözaltına alınırken sevk edildikleri adliyede mahkemece tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da o bölgedeki buzlar temizlenmeyince kendi kendine eridi

Samsun'da o bölgedeki buzlar temizlenmeyince kendi kendine eridi