21 Eylül 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA KALDIRIMDA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI YAYA, ARACIN ÜZERİNE DEVRİLMESİNDEN SON ANDA KURTULDU

Samsun'da kaldırımda otomobilin çarptığı yaya, aracın üzerine devrilmesinden son anda kurtuldu

Samsun'un İlkadım ilçesi Saitbey mahallesi Kulaca caddesinde bir otomobilin kaldırımdaki yayaya çarpıp devrilme anları ve yayanın son anda ölümden dönme anlarına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

21 Ocak 2019 Pazartesi 15:15 GÜNCEL

Samsun'da otomobilin kaldırımda çarptığı yaya, aracın üzerine devrilmesinden son anda kurtularak adeta ölümden döndü.


Samsun'un İlkadım İlçesi Saitbey mahallesi Kulaca caddesinde geçtiğimiz günlerde kaldırımda bulunan bir yayaya çarpıp daha sonra yan yatan otomobilin kaza anlarına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

İlkadım ilçesi Kulaca caddesinde yaşanan kazada İlknur Şahin isimli bayan sürücünün kullandığı 55 ABG 821 plakalı otomobil, kaldırımda bulunan Jale Güneş isimli bir yayaya çarptıktan sonra yan yatmıştı. Kazada, otomobilin çarptığı Jale Güneş ise yaralanmıştı.

Sürücü İlknur Şahin'in fren yerine gaza bastığı iddia edilen o ilginç kazanın ise güvenlik kemarası görüntüleri ortaya çıktı. Kaza anını saniye saniye kaydeden güvenlik kamerası görüntülerinde, İlknur Güneş'in aracı ile Kulaca caddesine giriş yaptıktan hemen sonra direkt kaldırıma doğru gittiği ve burada Jale Güneş isimli kadına çarptığı görülüyor.  Görüntülerde kaldırımda aracın çarpması sonucu savrulan Jale Güneş'in ölümden kıl payı kurtulma anlarıda yer alıyor. Kontrolden çıkarak kaldırıma yönelen 55 ABG 821 plakalı araç, yayaya çarptıktan sonra yan yatarak devriliyor. İşte tam bu sırada yan yatan aracın altına savrulan Jale Güneş, güvenlik kamerası görüntülerine göre adeta mucize eseri ölümden dönüyor. Yan yatan ve Jale Güneş'in üzerine devrilmesine ramak kalan araç, kaldırımda bulunan dubalar sayesinde Güneş'in üzerine devrilmeden son anda duruyor.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Kavak'ta AK Partili Başkan Rabia, MHP aday adayı ise Bozkurt selamı verdi

Samsun Kavak'ta AK Partili Başkan Rabia, MHP aday adayı ise Bozkurt selamı verdi