24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA KALDIRIMLARI OTOPARK GİBİ KULLANAN ARAÇ SÜRÜCÜLERİNE TEPKİ VAR

Samsun'da kaldırımları otopark gibi kullanan araç sürücülerine tepki var

Samsun'da bazı araç sürücülerinin yaya kaldırımlarına araçlarını bırakıp gitmesi vatandaşları isyan ettiriyor. Samsun'da yaya kaldırımlarını otopark gibi kullanan araç sürücülerine tepki var.

06 Ağustos 2018 Pazartesi 14:42 GÜNCEL

Samsun'da yayalar için yapılan kaldırımlara park edilen araçlar, vatandaşları çileden çıkartıyor. 


Samsun'da yayalar için yapılan kaldırımları otopark gibi kullanan sorumsuz araç sürücülerine tepki yağıyor.  Samsun'da trafik kurallarına uymayan araç sürücüleri sorumsuz davranışları ile aynı zamanda yayaların can güvenliğini de tehlikeye atıyor. Araçlarını park ettikleri yaya kaldırımlarından saatlerce almayan araç sürücüleri, ne kural tanıyor ne de kanun. Samsun'da kural tanımaz araç sürücüleri, ayrıca engelli yollarına, yaya geçitlerine de sık sık araçlarını park ediyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ergin

06 Ağustos 2018 Pazartesi 14:52

Sürücü ne yapsın? İmar planlarında her binanın altında olması gereken otopark hangi birinde var? Yol kenarlarını değnekçiler tutmuş. 15 dk işi oluyor insanın arabanı koyacak yer yok. Herkes kucak dolusu vergi ödüyor arabasına. ÖTV KDV MTV yanında yakıt alırken yarısından çoğu devlete vergi. Bunu eleştirenler önce Neden Otopark yapılmıyor diye eleştirmeli.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Türkiye'de yabancı sermeyeli şirket sayısında bu yıl rekor artış oldu

Türkiye'de yabancı sermeyeli şirket sayısında bu yıl rekor artış oldu