21 Eylül 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA KAPANAN HABER MEDYA GRUBUNUN PATRONU, KENDİNİ SPORA VERDİ

Samsun'da kapanan Haber Medya Grubunun patronu, kendini spora verdi

Samsun'da Haber Medya Grubunun kapandığı gün Instagram sayfasında denizde keyif videosu yayınlayan iş veren, bu görüntülerin basına yansıması üzerine Instagram hesabını gizli yaptı.

11 Ekim 2019 Cuma 16:58 GÜNCEL

Samsun'da kapanan Haber Gazetesi, AKS Tv, Haber Radyo gibi yayın gruplarını bünyesinde barındıran Haber Medya Grubunun patronu, kendini spora verdi.


Samsun'da Haber Gazetesi, AKS Tv, Haber Radyo gibi yayın gruplarını bünyesinde barındıran Haber Medya Grubunun patronu, kendini spora verdi.

Haber Medya Grubunun kapandığı ve 65'inci üzerinde çalışanın işsiz kaldığı gün, Instagram sayfasından denizde keyif görüntülerini yayınlayan ve bu nedenle tepkileri üzerine çeken iş veren, Instagram hesabından görüntü alınmaması ve arkadaşları dışında paylaşımlarını kimsenin görmemesi için sayfasını gizli yaptı. 

Yayın grubunun kapandığı gün denizde keyif görüntülerini yayınladığı ınstagram sayfası daha önce herkese açık olan ve bu nedenle görüntüleri basına yansıyan iş veren, tepki çeken davranışı sonrası Instagram hesabını gizli yaptı.

İşverenin, Twitter sayfasında da bulunan keyif sefa görüntüsünün yanı sıra bu sosyal platform ağında ise iş görüşmeleri, yurt dışı temaslarının yanı sıra Kırgızistan'da yapılan konutların fotoğrafları ile spor yaparken çekilen fotoğraflarını yayınlayarak sosyal mecrada takipçileri ile iletişim kuruyor.  

Öte yandan Haber Medya Grubunun kapanması ile işsiz kalan 65'in üzerinde çalışan, halen iş bulabilmiş değil.  Kıdem tazminatlarının ödendiği, ihbar ve diğer haklarının ödenmediği ileri sürülen çalışanlara ise  işveren başarı dilemişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehire haciz gönderen firma eski genel sekreter yardımcısının kardeşine mi ait

Samsun Büyükşehire haciz gönderen firma eski genel sekreter yardımcısının kardeşine mi ait