23 Eylül 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA KAR NEDENİYLE PERŞEMBE GÜNÜN OKULLARIN TATİL EDİLDİĞİ İLÇE SAYSI 4'E YÜKSELDİ

Samsun'da kar nedeniyle Perşembe günün okulların tatil edildiği ilçe saysı 4'e yükseldi

Samsun'da kar yağışı nedeniyle okulların Perşembe günü tatil edildiği ilçe sayısı 4'e yükseldi. Samsun'a bağlı Asarcık, Ladik, Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde kar yağışı ve buzlanma riski nedeni ile 17 Ocak 2019 Perşembe günü için okullar tatil edildi.

16 Ocak 2019 Çarşamba 20:37 GÜNCEL

Samsun'da 4 ilçede okullar kar yağışı nedeniyle Perşembe günü için tatil edildi. Samsun'un Asarcık, Ladik, Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde okullar, kar yağışı ve buzlanma nedeni ile Perşembe günü (17 Ocak 2019) için tatil edildi.


Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada Samsun'un Asarcık, Ladik, Ayvacık ve Salıpazarı ilçelerinde aralıklarla kar yağışının devam ettiği ve buzlanma riski nedeniyle Perşembe günü için okulların bir gün tatil edildiği belirtilerek, şu bilgi verildi.
"Samsun'un Asarcık, LAdik ve Ayvacık ilçelerinde  aralıklarla devam eden kar yağışı ve buzlanma riski nedeniyle, 17.01.2019 Perşembe günü eğitime bir gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personeller de idari izinli sayılacaklardır."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da konut ve iş yerlerinin su faturalarında yüzde 15 indirime gidildi

Samsun'da konut ve iş yerlerinin su faturalarında yüzde 15 indirime gidildi