21 Ocak 2021 Perşembe

SAMSUN'DA KAR TEMİZLEYEN ÇALIŞANLARA VİDEO ÇEKİLDİKTEN SONRA BIRAKIN DENİLDİ İDDİASI

Samsun'da kar temizleyen çalışanlara video çekildikten sonra bırakın denildi iddiası

Samsun'da kar temizliği yapan bir grup belediye çalışanını bir görevlinin 20 saniye videoya aldıktan sonra "Tamam yeter bırakın" diyerek çalışanları götürdüğü iddia edildi.

11 Şubat 2020 Salı 13:14 GÜNCEL

Samsun'da hafta sonu yağan yoğun kar yağışının üzerinden 3 gün geçerken, belediyeler halen buz tutan yol, kaldırım ve sokakları temizleyememesi tepkilere neden oluyor.


Samsun'da belediyelerin yağan karı temizleyememesi tepkilere neden olurken, sosyal medyada ilginç bir iddia gündeme geldi.

Samsun'da kar yağışının üzerinden 3 gün geçmesine rağmen, bir çok cadde, sokak ve kaldırımı buzlarla kaplı olması tepkilere neden oluyor. Belediyelerin kar mücadelesi yapmadığını, buzlarla kaplı olan sokak, kaldırım ve yolları temizlemediğinden şikayet eden Samsunlu vatandaşlar, belediyelere tepki gösteriyor.

Sosyal medyada ise bu konu ile ilgili gündeme gelen bir iddia şaşkınlık yarattı. İddiaya göre İlkadım ilçesine bağlı 56'lar bölgesinde bir grup belediye çalışanı kar temizlemeye gelirken, burada bir belediye görevlisinin de temizlik yapan çalışanları 20 saniye boyunca telefonla videoya kaydettiği ardından "Tamam yeter" diyerek çalışanları bölgeden götürdüğü ileri sürüldü.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 12 Şubat 2020 Çarşamba günü 8 ilçede okullara kar tatili verildi

Samsun'da 12 Şubat 2020 Çarşamba günü 8 ilçede okullara kar tatili verildi