24 Ağustos 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA KARDA MAHSUR KALAN AMBULANSLARIN YOLU AÇILDI HASTALAR KURTARILDI

Samsun'da karda mahsur kalan ambulansların yolu açıldı hastalar kurtarıldı

Samsun'un Canik ve Havza ilçelerinde kar yağışı nedeni ile yollarda mahsur kalan ambulansların yolunu Samsun Büyükşehir Belediyesi araçları açtı.

28 Ocak 2018 Pazar 18:03 GÜNCEL

Samsun'un Canik ilçesi ve Havza ilçesinde kar yağışı nedeni ile hastanelere gidemeyen hastaları kurtarmak için bölgeye giden ambulanslar karda mahsur kaldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi araçları, karda mahsur kalan ambulansların yolunu açarak, hastalara ulaşmasını sağladı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kar nedeni ile ambulansların yollarda mahsur kalmaması için büyük mücadele ettiklerini açıklayarak, "Canik ilçesi Çubuk Mahallesinde ekiplerimiz bir hasta vatandaşımız için daha seferber oldu. Karda mahsur kalan ambulansın yolu anında açıldı ve hasta kısa sürede sağlık ekiplerine teslim edildi. Yine Havza ilçesi Kumalan Mahallemizde ateşi çıkan Kübra Nur yavrumuz 112 ekiplerine ulaştırıldı. Alaçam ilçesi Uzunkıraç mahallemizde de içerisinde hasta bulunan bir  ambulans mahsur kaldığı yolda ekiplerimizce kurtarıldı" dedi.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Mübadelenin 95'inci yılında mübadiller denize karanfil bıraktı

Samsun'da Mübadelenin 95'inci yılında mübadiller denize karanfil bıraktı