18 Ocak 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA KAYIP ECRİN BEBEKTEN 56 GÜN SONRA HABER VAR!

Samsun'da kayıp Ecrin bebekten 56 gün sonra haber var!

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan ve hiç bir iz bulunamayan 1.5 yaşındaki Ecrin bebekten 56 gün sonra haber var!

02 Temmuz 2019 Salı 16:10 GÜNCEL
Ben Ecrin bebek.. 56 gündür kayıbım.. Ne ölüm, nede dirim bulundu.. Ben küçük masum bir bebeğim, anlatamam derdimi.. Sigara verirler elime, fotoğraflarımı çekerler, ben oyun sanırım bunu.. Ben Ecrin bebek, 56 gündür kayıbım.. Kurtlar, kuşlar yedi diyorlar, şeytan aldı götürdü diyorlar.. Ben Ecrin bebek, hiç bir yere gitmedim ki.. 56 gündür sessizce saklandığım karanlık köşede bulunmayı bekliyorum.. Hadi artık bulsanız ya bana bu kötülüğü yapanları.. Bulsanız ya artık.. Bulsanız da kanat çırpsam bende karanlıktan aydınlığa.. Huzur bulsam.. (Sözler Genel Yayın Yönetmenimiz Haydar Öztürk'e aittir)

-----------------------------------------------------

SamsunKentHaber.com.tr
Samsun'un Vezirköprü ilçesine bağlı Alancık mahallesinde 56 gün önce kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin bebekten hiç bir iz yok.

Vezirköprü ilçesine bağlı Alancık mahallesinde 7 Mayıs tarihinde kaybolan Ecrin bebek, olayın ATV'de yayımlanan Müge Anlı'nın programına yansıması ile tüm Türkiye'nin gündemine düştü. Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan Ecrin bebeğin bulunması için Alancık mahallesi çevresinde AFAD ekipleri, jandarmalar arama çalışmaları gerçekleştirdi ancak bu arama çalışmalarından hiç bir sonuç alınamadı. 

Olayın Müge Anlı'da gündeme gelmesi ve Ecrin bebeğin ailesinin Müge Anlı'nın programına çıkması ile kayıp bebeğin akıbeti ile ilgili korkunç iddialar ortaya atıldı. Ecrin bebeğin amcası Özkan'ın minik çocuğa sigara içirdiği ve bu şekilde görüntülerini çektiği gündeme gelmişti. Amca Özkan, Ecrin bebeğe sigara içirdiği ile ilgili görüntülerin ortaya çıkması üzerine ise sigaranın yanmadığını görüntüyü kendisinin çektiğini itiraf etmişti.

Amca Özkan'ın Müge Anlı'nın programında yaptığı tutarsız ve çelişkili konuşmalar Ecrin bebeği 'Özkan mı öldürdü' şeklinde soruların gündeme gelmesine neden olmuş, ancak bu konuda da kesin bir kanıt ortaya konulamamıştı. İlerleyen günlerde amca Özkan'ın annesi Hacer Kurnaz'da çıktığı canlı yayınlarda farklı ve şaşırtıcı açıklamalarda bulunmuş, Ecrin bebeğin kaybolması ile ilgili kafalarda soru işaretleri uyandıran davranışlar sergilemişti. 1.5 yaşındaki Ecrin bebeğin akibeti ile ilgili ise amca Özkan, "Ecrin'i şeytan aldı" diyerek tüm Türkiye'yi şaşkına çevirmişti.

Müge Anlı, Ecrin bebeğin başına ne geldiği sorusuna cevap ararken, Kurnaz ailesinin aile içi ilişkileri de canlı yayını izleyenlerin kanını dondurmuştu. Tam bu süreçte ise Ecrin bebeğe ait olduğu gündeme gelen elbise ve ayakkabılar bir anda ortaya çıkmış ve yine kayıp bebeğe ait olduğu iddia edilen kemik parçaları bulunmuştu. AFAD ve jandarma görevlilerinin defalarca baktığı ve ancak bulamadığı ayakkabı ve elbise parçası oraya nasıl gelmişti. İşte Ecrin bebek ile ilgili yaşanan bu gelişmeden sonra Müfe Anlı, bebeğe ait elbise parçasının yanında bulunan ayakkabıların temiz olmasından yola çıkarak söz konusu ayakkabıların oraya sonradan konulduğu ihtimali üzerinde durmuş ancak Özkan ve annesi Hacer Kurnaz bu konuda da yine kafalarda soru işaretleri oluşturan ifadeler kullanmıştı.

Ecrin bebek ile ilgili süreç bu şekilde sürerken, Vezirköprü ilçesinden söz konusu olayla ilgili Kurnaz ailesinin aile içi ilişkilerinin ilçeye zarar verdiği gerekçesi ile yayın durdurma kararı alınması gündeme gelmiş, bu talep sonrası Ecrin bebeğin akibeti ile ilgili ise bilgi akışı durmuştu. Ecrin bebeğe ait olduğu gündeme gelen kemik parçaları DNA testi için Adli Tıpa gönderilirken, aradan geçen süre içerisinde Adli Tıp'tan da DNA testi ile ilgili bir rapor gelmemişti.

Şuan Ecrin bebeğin kayıp olmasının üzerinden 56 gün geçti ve Ecrin bebeğin akibeti hala ne yazık ki bilinmiyor.. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Emeklilere 2019 Kurban Bayramı için kaç lira ikramiye verilecek

Emeklilere 2019 Kurban Bayramı için kaç lira ikramiye verilecek