04 Aralık 2020 Cuma

SAMSUN'DA Kİ KOYUN SÜRÜSÜ DÜNYA BASININDA GÜNDEM OLDU

Samsun'da ki koyun sürüsü dünya basınında gündem oldu

Samsun'da sokağa çıkma yasağının olduğu gün Atakum ilçesinden geçen koyun sürüsü dünya basının ilgisini çekti. The Gurdian, NBC News World, Reuters, Samsun'da ki koyun sürüsünü haber yaptı.

05 Mayıs 2020 Salı 11:57 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasağının olduğu gün sahur vakti Atakum ilçesinde boş bulvar yolundan geçen koyun sürüleri,  The Gurdian, NBC News World ve Reuters'in gündemi oldu.


Samsun'da ki koyun sürüsü dünya basınında gündem oldu..

The Gurdian, NBC News World, Reuters sosyal medya sayfalarından Samsun'un Atakum ilçesinde önceki gün bulvar yolundan geçen koyun sürüsünün videosunu yayınladı.

Samsun'da hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağında, sahur vakti bir koyun sürüsü Atakum ilçesi Cağaloğlu Bulvarından geçmiş, bu görüntü ise bir çok  vatandaş tarafından cep telefonları ile video çekilerek kayıt altına alınmıştı. Sokağa çıkma yasağı sebebi ile trafiğin olmadığı bulvar yolundan koyun sürülerinin sahur vakti geçişi ise büyük ilgi görmüştü. Atakum ilçesinden geçen koyun sürüsü The Gurdian, NBC News World, Reuters'in de dikkatini çekerken, dünyaya yayın yapan söz konusu yayın organları Samsun'da yaşanan olayı okuyucularına duyurdu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İbrahim Sandıkçı Canik'te yeni yol açma çalışmalarını aksatmıyor

İbrahim Sandıkçı Canik'te yeni yol açma çalışmalarını aksatmıyor