25 Ekim 2020 Pazar

SAMSUN'DA KİRA BORCU YÜZÜNDEN İNTİHAR EDEN VATANDAŞIN CENAZESİ TOPRAĞA VERİLDİ

Samsun'da kira borcu yüzünden intihar eden vatandaşın cenazesi toprağa verildi

Samsun'da önceki gün ev kirasını ödeyemediği için bunalıma girerek intihar eden 63 yaşındaki Yılmaz Aydın'ın cenazesi sessiz sedasız toprağa verildi.

28 Haziran 2019 Cuma 14:42 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih Sultan Mahmet caddesinde bulunan evinde önceki gün kendini asarak intihar eden Yılmaz Aydın isimli vatandaşın cenazesi toprağa verildi.


Samsun'u şok eden intiharın nedeni ise yürekleri dağladı. İddiaya göre bir süredir ev kirasını ödeyemeyen Yılmaz Aydın, bu nedenle girdiği bunalım sonucu intihar ederek yaşamına son verdi. 

Evinin bahçesinde bulunan pencerenin demirlerine bağladığı ipi boynuna geçirerek yaşamına son veren Yılmaz Aydın'ın cenazesi ise Fatih Sultan Mehmet caddesi üzerinde bulunan evinin önünden esnaflar ve vatandaşlar tarafından kaldırıldı. Kira borcunu ödeyemediği için intihar ettiği gündeme gelen 63 yaşındaki Yılmaz Aydın'ın Samsun Büyük Camide kılınan cenaze namazına ise protokol üyelerinden sadece İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş katıldı. Yürek yakan bir gerekçe ile intihar eden Aydın'ın cenazesi kılınan namazın ardından toprağa verildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta sel felaketi geçiren Terme'de hiç bir çalışma yapılmadığını açıkladı

Erhan Usta sel felaketi geçiren Terme'de hiç bir çalışma yapılmadığını açıkladı