25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA KORONA SÜRECİNDE SAHİLDE SEMAVER YAKANLARA ZABITA ÇAYLARI DÖKTÜRDÜ

Samsun'da Korona sürecinde sahilde semaver yakanlara zabıta çayları döktürdü

Samsun'un Atakum ilçesi sahilinde Korona Virüs sürecinde semaver yakanların zabıta tarafından çaylarının döküldüğü gündeme geldi.

13 Haziran 2020 Cumartesi 12:22 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçe sahilinde denetim yapan Büyükşehir Belediyesi zabıtalarının, sahilde semaver yakanların çaylarını döktüğü ve ardından da fotoğraf çektiği iddia edildi.


Korona Virüs tedbirleri kapsamında mangal yakmak yasaklanmıştı, Sahilde semaver yakanlarında bu tedbirler kapsamında uyarıldığı ancak uyarılara rağmen mangal ve semaver yakanlara zabıtanın cezai işlem uyguladığı yada uyardığı bildirildi.

Sosyal medyada gündeme gelen olayla ilgili zabıtaların Atakum sahilinde semaver yakanların çaylarını döktüğü ve ardından fotoğraf çektiği dile getirildi. Bazı vatandaşlar sahilde yapılan uygulama ile ilgili Atakum Belediyesini sorumlu tutarken, Atakum Belediyesi bir açıklama yaparak sahilde ki zabıta denetiminin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldığını belirtti ve çay dökme olayı ile ilgili Atakum Belediyesi zabıtasının bir ilgisinin olmadığını duyurdu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Fırıncılar Odası Korona Virüs sürecinde ekmek fiyatlarına zam yaptı

Samsun Fırıncılar Odası Korona Virüs sürecinde ekmek fiyatlarına zam yaptı