04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA KORONA TEDBİRİ ALINDI AMA TRAMVAYLAR YİNE TIKLIM TIKLIM

Samsun'da Korona tedbiri alındı ama tramvaylar yine tıklım tıklım

Samsun'da toplu taşıma aracı olan tramvaylara Korona Virüs kapsamında alınan tedbirlere rağmen yine tıka basa yolcu biniyor.

30 Mart 2020 Pazartesi 18:13 GÜNCEL

Samsun'da toplu taşıma araçlarına Korona Virüs nedeniyle az yolcu binmesi kararı alınmasına rağmen tramvaylara özellikle sabah saatlerinde aşırı yolcu binmesi dikkati çekiyor.


Tramvay seferlerinin yapıldığı sabah saatlerinde duraklar dolarken, az yolcu binmesi yönünde alınan karara rağmen Samsun'da tramvayların tıka basa yolcu ile dolması ve bu nedenle sosyal mesafe kuralının da ihlal edilmesi endişe yaratıyor. 

Sabah saatlerinde işlerine gitmek zorunda olan vatandaşlar, mecburiyetten tramvaylara bindiklerini ancak tramvaylarda yaşanan yoğun kalabalık nedeniyle Korona Virüs sebebi ile korktuklarını söylüyor. Samsun'da Korona Virüs tedbirleri kapsamında toplu taşıma araçlarına az yolcu alınması yönünde karara rağmen bugün çekilen bir videoda bir tramvayın tıka basa yolcu ile dolu olduğu görüldü.

Öte yandan Korona Virüs sebebi ile esnek çalışma uygulaması nedeniyle tramvay seferlerinin azaltıldığı bu nedenle yığılmalar yaşandığı da öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Azrail kapıda

30 Mart 2020 Pazartesi 18:31

Güvenlik görevlilerine emir verilsin. 45 kişi alsın her bir tramvaya .. azami 60 kişi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, Korona mağdurlarına bir aylık maaşını bağışladı

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, Korona mağdurlarına bir aylık maaşını bağışladı