30 Kasım 2021 Salı

SAMSUN'DA KORONA VİRÜS OLAN BELEDİYE BAŞKANININ TEMAS ETTİĞİ KİŞİLERDE KARANTİNAYA ALINDI

Samsun'da Korona Virüs olan belediye başkanının temas ettiği kişilerde karantinaya alındı

Samsun'da Korona Virüs vakaları artarken, siyasiler ve belediye başkanlarıda Covid-19'a yakalanmaya başladı. Samsun'da son olarak Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Korona Virüs olurken, temas ettiği tüm kişilerde karantinaya alındı.

19 Eylül 2020 Cumartesi 12:00 GÜNCEL

Samsun'un Kavak İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Korona Virüs testinin pozitif çıktığını açıklarken, temas ettiği kişilerinde karantinaya alındıkları öğrenildi.


Kavak ilçesinde son dönemde vatandaşlarla iç içe olan ve sosyal medya sayfasından maskesiz olarak gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerinden görüntüler paylaşan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nun Covid-19'u nereden ve kimden kaptığı da merak konusu oldu. Durumunun iyi olduğunu açıklayan İbrahim Sarıcaoğlu, önceki gün yine sosyal medya sayfasından Korona Virüs testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. Evde karantina altına alınan Belediye Başkanı Sarıcaoğlu'nun yakın çevresinde bulunan ve temas ettiği belediye personeli ve bazı vatandaşlarında isimlerini verdiği ve bu kişilerinde tedbir amaçlı 14 günlük ev karantinası altına alındığı bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım Titan Atlas gibi Samsunspor'un tüm yükünü omuzlarında taşıyor

Yüksel Yıldırım Titan Atlas gibi Samsunspor'un tüm yükünü omuzlarında taşıyor