24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA KORONA VİRÜS ŞÜPHESİ İLE 7 KİŞİ MÜŞAHEDE ALTINA ALINDI

Samsun'da Korona Virüs şüphesi ile 7 kişi müşahede altına alındı

Samsun'da toplam 7 kişinin Korona Virüs şüphesi ile kontrol amaçlı olarak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde müşahede altına alındığı bildirildi.

13 Mart 2020 Cuma 17:11 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs şüphesi ile sağlık görevlilerinin 7 kişiyi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde müşahede altına aldığı öğrenildi.


Edinilen bilgiye göre Umre'den gelen iki kişi ile birlikte 5 kişi, Korona Virüs şüphesi ve alınan tedbirler kapsamında Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde müşahade altına alınırken, söz konusu kişilerin karantinaya alınma gibi bir durumlarının söz konusu olmadığı bildirildi. 

Korona Virüs tedbirleri kapsamında Samsun'da sıkı önlemler alınırken, Çarşamba Havalimanına da yüksek ateşi olan yolcuların tespit edilebilmesi için termal kameralar konulmuştu. Umre'den gelen iki yolcunun bu kapsamda termal kameralar tarafından tespit edildikleri diğer 5 vatandaşın ise durumlarında şüphe olması nedeniyle Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldükleri ve burada gözlem altına alındıkları kaydedildi.  Corona Virüs şüphesi ile Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde müşahede altına alınan 7 kişinin sağlık durumlarının iyi olduğu ve gerekli tetkik çalışmalarının sürdüğü bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Atakum Belediyesinden Korona Virüs seferberliği

Samsun'da Atakum Belediyesinden Korona Virüs seferberliği