24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA KORONA VİRÜS TEHDİDİ NEDENİYLE PİAZZA AVM BOMBOŞ KALDI

Samsun'da Korona Virüs tehdidi nedeniyle Piazza AVM bomboş kaldı

Samsun'da Korona Virüs tehdidi nedeniyle kentin en büyük alış veriş merkezlerinden biri olan Piazza AVM bomboş kaldı.

18 Mart 2020 Çarşamba 01:15 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs ile ilgili kalabalık ortamlardan uzak durulması yönünde yapılan uyarılar sonrası Piazza AVM adeta bomboş kaldı.


Korona Virüs nedeniyle alış veriş merkezlerinin açılış kapanış saatlerinin 12:00-20:00 olması yönünde ki tavsiye kararına uymayacağını açıklayan Piazza AVM, ölümcül virüsün kalabalık ortamlarda daha çabuk bulaştığı ve yayıldığı uyarılarına rağmen açılış kapanış saatini değiştirmeyerek 10:00-22:00 olacağını duyurmuştu.
Piazza AVM'nin Korona Virüs nedeniyle yapılan açılış-kapanış saatlerinin değiştirilmesi ile ilgili tavsiyeye uymaması ise Samsun'da tepkilere neden olmuştu. Korona Virüs tehlikesini ve tehdidini ciddiye alan Samsunlular ise kentin en büyük alış veriş merkezlerinden biri olan Piazza AVM'ye gitmeyerek adeta AVM yöneticilerine tepki gösterdi. 

Piazza AVM'nin bütün katları Korona Virüs tehdidi sonrası adeta bomboş kalırken, virüs öncesi özellikle hafta sonları tıklım tıklım dolan AVM'de Salı akşamı çekilen görüntülerde çalışanlar ve güvenlik görevlilerinin dışında çok az sayıda vatandaşın alış veriş merkezinde bulunduğu görüldü. Piazza AVM'nin en üst katında bulunan ve normal zamanlarda oturacak yer dahi bulunamayan fast-food bölümü de virüs tehlikesinin varlığı nedeniyle bom boş durumdaydı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Canik Belediyesi Korona Virüs fırsatçılığına karşı marketleri denetledi

Samsun'da Canik Belediyesi Korona Virüs fırsatçılığına karşı marketleri denetledi