25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA KORONA VİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKAN 9 YENİ VAKA TESPİT EDİLDİ

Samsun'da Korona Virüs testi pozitif çıkan 9 yeni vaka tespit edildi

Samsun Valiliği, Ramazan Bayramında uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağının bitmesine dakikalar kala yaptığı Korona Virüs açıklamasında, Samsun'da 9 yeni pozitif vaka tespit edildiğini duyurdu.

27 Mayıs 2020 Çarşamba 00:14 GÜNCEL

Samsun'da Ramazan Bayramı ve Korona Virüs tedbirleri kapsamında uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağının son gününde, Covid-19 virüsü taşıyan 9 yeni vakanın tespit edildiği açıklandı.


Samsun'da Korona Virüs sebebi ile uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağının son günü olan 26 Mayıs 2020 tarihinde Korona Virüs testi pozitif çıkan 9 yeni vakanın belirlendiğini Samsun Valiliği açıkladı.

Sokağa çıkma yasağına dakikalar kala Samsun Valiliğinin sosyal medya sayfasından yapılan açıklamada "Ramazan Bayramı süresince uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağının son gününde ilimizde maalesef 9 pozitif vaka tespit edilmiş olup, temaslı oldukları kişilere yönelik filyasyon çalışmaları devam etmektedir." denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Serkan Macit

27 Mayıs 2020 Çarşamba 23:58

Adı geçen sitenin yönetim kurulundayım. Ben gerçek adımı yazarak yorum yapacağım. . Çünkü yukarıda yorum yazan insanlar ya gerçek isimlerini kullanmamışlar ya da bu sitede oturmuyorlar. Yapmış oldukları yorumların birçoğu eksik ya da hatalı. Sitemizde kaç vakanın olduğu konusunda dahi tutarsızlıkların olduğu iki yorum var. Heleki "6. Kat komşumun hem kendisi hem eşi pozitif çıktı" diyen hatadan ziyade yalan konuşmakta.

Ufuk Çelik

27 Mayıs 2020 Çarşamba 03:58

Doğru 3 tanesi Duruşehir Liva Park Sitesinde. Peki ne önlemi alınmış? Sitede filyasyon yapılmadı. Karantina yok. Daha öncede bu sitede 10 civarında vaka vardı. Duruşehir sıkıntılı bölge. Fakat nedense bilerek hiçbir çalışma yapılmıyor. Bunun altındaki sebep ne olabilir. Her yerde önlemler karantinalar alınırken burda tuhaflık var. Ben anlayamıyorum. Siz anladınız mı Haydar Bey

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Milletvekili Köktaş: Bir yandan Korona ile bir yandan da muhalefetle mücadele ediyoruz

Milletvekili Köktaş: Bir yandan Korona ile bir yandan da muhalefetle mücadele ediyoruz