28 Ocak 2022 Cuma

SAMSUN'DA KORONA VİRÜS'TE SON DURUM NE? SAMSUN VALİSİ SON VAKA RAKAMLARINI AÇIKLADI

Samsun'da Korona Virüs'te son durum ne? Samsun Valisi son vaka rakamlarını açıkladı

Samsun'da kaç Korona Virüs vakası var? Salgında son durum ne? Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'da Korona Virüs ile ilgili son vaka rakamlarını açıkladı.

25 Mayıs 2020 Pazartesi 14:39 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, Korona Virüs vaka sayısı ve Samsun'da salgın ile ilgili son durum ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Samsun'da Korona Virüs vaka sayısı ve salgında son durum ne? Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'da Covid-19 ile ilgili son bilgileri kamuoyuna açıkladı.

Vali Osman Kaymak yaptığı açıklamada Samsun'da Korona Virüs'ün sıfırlanmadığına dikkati çekerek, vaka sayıları ile ilgili açıklamalarda bulundu.  

Vali Osman Kaymak yaptığı açıklamada, Samsun'da Korona Virüs'ün sıfırlanmadığını ancak vaka sayısının azaldığına işaret ederek, şu bilgileri verdi.
"Samsusn'da 15 gün önce günde 40 veya 50 civarında vaka görülürken şu an 5 ila 10 arasında Korona Virüs vakası görülüyor. Bazen 3 vakaya kadar düşüyor. Vaka sayısını sıfırlamadık ama azalttık. İstanbul'dan seyahat izni ile gelen vatandaşlarımız oluyor. Maalesef dışarıdan gelen vatandaşlarımızda vakalar var. İnşallah kurallara uymakla biz bunu atlatacağız."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Şehir Platformu, 5 bin aileye kumanya, 1555 çocuğa bayramlık ulaştırdı

Atakum Şehir Platformu, 5 bin aileye kumanya, 1555 çocuğa bayramlık ulaştırdı