26 Ocak 2021 Salı

SAMSUN'DA KORONA VİRÜS'Ü TAKMAYAN ÇAĞRI MERKEZİ BAKANA ŞİKAYET EDİLDİ

Samsun'da Korona Virüs'ü takmayan Çağrı Merkezi Bakana şikayet edildi

Samsun'da Korona Virüs tedbirlerini hiçe sayarak sosyal mesafe kuralını ihlal ederek çalışanlarını sıkış tıkış çalıştıran bir çağrı merkezi, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya şikayet edildi.

16 Nisan 2020 Perşembe 14:38 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs tedbirlerine aldırış etmeden, çalışanlarını sosyal mesafe kuralına dahi uymadan çalıştıran bir Çağrı Merkezinden çekilen görüntüler şaşkınlık yarattı.


Samsun'da 600 kişilik bir kamu bankasının çağrı merkezi işini yürüten çalışanlar, iş yerinde çektikleri görüntüleri yayınlayarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya Twitter'dan şikayetçi oldu.

Bakan Koca'ya şikayet edilen olay ve görüntülerde, Çağrı Merkezi çalışanlarının iş yerinde sosyal mesafe kuralına uymadıkları görülürken, şikayetçi çalışan bu durumun çağrı merkezi yöneticilerinden kaynaklandığını ve hiç bir şeye aldırış etmediklerini öne sürdü. Çağrı Merkezi yöneticilerinin kendilerini sosyal mesafe kurulana uymadan çalıştırdığını kaydeden şikayetçi çalışan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya iş yerinde çekilen fotoğrafları da Twitter'dan etiketleyerek şikayetçi oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu Davutoğlu'nun istifa iddiasına yanıt verdi

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu Davutoğlu'nun istifa iddiasına yanıt verdi