25 Ekim 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA KORONA YÜZÜNDEN MEKANLAR KAPANDI HAYAT DURDU

Samsun'da Korona yüzünden mekanlar kapandı hayat durdu

Samsun'da İçişleri Bakanlığının yayımladığı Korona genelgesi sonrası kafe, kafeterya, çay ocakları gibi mekanlar kapanınca şehirde hayat adeta durdu.

17 Mart 2020 Salı 22:16 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs tedbirleri kapsamında yayımlanan genelge sonrası kafe, kafeterya, çay ocakları gibi mekanlar kapandı, şehirde hayat durdu.


Ölümcül Korona Virüs ile ilgili alınan tedbirler kapsamında Tiyatro, Sinema, Gösteri Merkezi, Konser Salonu, Nişan/Düğün Salonu, Çalgılı/Müzikli Lokanta/Kafe, Gazino, Birahane, Taverna, Kahvehane, Kıraathane, Kafeterya, Kır Bahçesi, Nargile Salonu, Nargile Kafe, İnternet Salonu, İnternet Kafe, her türlü Oyun Salonları (Atari, Playstation vb.), her türlü kapalı Çocuk Oyun Alanları (AVM ve Lokanta içindekiler dahil), Çay Bahçesi, Dernek Lokalleri, Lunapark, Yüzme Havuzu, Hamam, Sauna, Kaplıca, Masaj Salonu, SPA ve Spor Merkezlerinin faaliyetleri geçici bir süreliğine durdurulmasına karar verilmişti.



Karar sonrası Samsun'da Korona Virüs genelgesi kapsamında faaliyetleri geçici süreliğine durdurulan mekanlar kapanınca Samsun'da da çok sayıda iş yeri bugün iş yerini açmadı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun şehir şebeke suyu için yeni açıklama! Güvenle kullanabilirsiniz

Samsun şehir şebeke suyu için yeni açıklama! Güvenle kullanabilirsiniz