04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA KORONA'DAN ÖLENLERİN TABUTLARI ŞEHİR İÇİ TRAFİĞİNDE GÖRÜNTÜLENDİ

Samsun'da Korona'dan ölenlerin tabutları şehir içi trafiğinde görüntülendi

Samsun'da Korona Virüs'ten hayatlarını kaybettiği iddia edilen iki kişiye ait cenazelerin, şehir trafiğinde cenaze aracının içerisinde ulu orta taşınması şaşkınlık yarattı.

27 Mart 2020 Cuma 15:37 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs'ten öldüğü ileri sürülen iki kişiye ait tabutun, cenaze aracında görünecek şekilde şehir içi trafiğinde taşınması eleştirildi.


Samsun şehir içi trafiğinde çekilen görüntülerde, cenaze aracının arka kısmında poşete sarılı iki tabutun yer alması dikkati çekti. Samsun Cumhuriyet Meydanında çekildiği tahmin edilen fotoğrafta, cenaze aracının arka kısmında yer alan iki tabutun Korona Virüs'ten ölen iki kişiye ait olduğu iddia edildi. Görüntüler sosyal medyada hızla yayılırken, şehirde bu nedenle panik yaşandı. Bu konuda önerimiz; Korona Virüs dünyada can alıyor, Samsun'da da virüs nedeniyle ölümlerin olma ihtimali yüksek. Bu nedenle Korona Virüs'ten ölenlerin cenazeleri şehir içi trafiğinde taşınırken, cenaze araçlarının arka kısmı görünmeyecek şekilde branda ile kapatılmalıdır. Zira cenaze aracının arka kısmının açık olmaması, branda ile kapatılması ile, bu tür ölümlerde tabutların fotoğraflanarak görüntülenme durumu da ortadan kaldırılmış olur ve panik yaşanmasının da önüne geçilmiş olur.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi karantina altında ki Türk öğrencilere moral ziyareti yaptı

Samsun Valisi karantina altında ki Türk öğrencilere moral ziyareti yaptı