28 Ocak 2022 Cuma

SAMSUN'DA KÖŞE YAZARI NUSRET SAĞLAM'A KÖPEKLER SALDIRDI!

Samsun'da köşe yazarı Nusret Sağlam'a köpekler saldırdı!

Samsun'da köşe yazarı Nusret Sağlam köpek saldırısı sonrası yaralanırken, gittiği hastanelerde ise şaşkınlık yaratacak olaylar yaşadı.

02 Ağustos 2021 Pazartesi 13:24 GÜNCEL

Samsun'da Gazete Gerçek köşe yazarı Nusret Sağlam'a sokak köpekleri saldırdı! Gittiği hastanelerde ise şok yaşadı.


Atakum ilçesinde bulunan evinin önünde sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan Gazete Gerçek köşe yazarı Nusret Sağlam, olay sonrası özel bir hastaneye gitti. Özel hastanede kuduz aşısı olmadığı için bu hastaneden Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesine sevk edilen Sağlam, yaralarını tedavi ettirmek isterken burada da şaşkına uğrayacak bir yanıt aldı. Gittiği özel hastane tarafından sevk edilen Nusret Sağlam'a OMÜ Tıp Fakültesinde de kuduz ve benzeri işlemlerle ilgili tedavilerin Samsun Eğitim Araştırma Hastanesinde yapıldığı söylenerek tedavi uygulanmadı. Tıp Fakültesinden de, yara bere içerisinde Eğitim Araştırma Hastanesine giden köşe yazarı Nusret Sağlam tedavisini burada yaptırabildi.

Yaşadığı olay sonrası şikayetçi olmak için karakola giden Nusret Sağlam hastanelerde karşılaştığı olayların ardından burada da başka bir şok yaşadı. Gittiği özel hastanede kendisinden ücret alınmasına rağmen hasta kaydının açılmadığını öğrenen Nusret Sağlam, duruma tepki gösterdi. Sağlık durumu iyi olan ve sokak köpeklerinin saldırısı sonucu yaralanan Sağlam, şikayetini yaparken, tedavisinin ise evinde devam ettiği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Kocadağ'da yapılan trap müsabakasında Cemil Deveci'de atış yaptı

Samsun Kocadağ'da yapılan trap müsabakasında Cemil Deveci'de atış yaptı