27 Mayıs 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA KYK'LI ÖĞRENCİLER ŞEHİTLİKTE ŞEHİTLER İÇİN DUA ETTİ

Samsun'da KYK'lı öğrenciler şehitlikte şehitler için dua etti

Samsun'da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında şehitliğe giden KYK yurtlarında kalan öğrenciler, şehitler için dua etti.

16 Mart 2019 Cumartesi 18:50 GÜNCEL

Samsun'da Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlarında kalan üniversiteli öğrenciler, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü nedeni ile Asri Mezarlıkta bulunan şehitliğe giderek burada şehitler için dua etti.


Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Samsun İl Müdürlüğü bünyesindeki yurtlarda kalan öğrenciler, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü dolayısıyla gaziler ve şehit aileleriyle şehitliklere ziyarette bulundu.Samsun'daki KYK yurtlarında kalan öğrenciler, şehit yakınları ve gazilerle Asri Mezarlık'taki Garnizon Şehitliği'ne giderek dua etti.

Türk milletinin tarihine altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl dönümünü kutlamanın sevincini ve kutsal vatan için canlarını feda eden şehitlerin gününü idrak etmenin onurunu yaşadıklarını anlatan öğrenciler, şehitlere rahmet diledi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar hodri meydan okudu! İspatlayın istifa edeceğim

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar hodri meydan okudu! İspatlayın istifa edeceğim