29 Mayıs 2020 Cuma

SAMSUN'DA LİSE ÖĞRETMENİNİN KIZ ÖĞRENCİLERİ OLAN SAMİMİ FOTOĞRAFLARINI YAYINLAMASI TEPKİ ÇEKTİ

Samsun'da lise öğretmeninin kız öğrencileri olan samimi fotoğraflarını yayınlaması tepki çekti

Samsun'da bir lise öğretmeninin, sosyal medyada rumuz isimle açtığı sayfasında kız öğrencileri ile olan çok samimi görüntülerini yayınlaması tepki çekti.

19 Nisan 2019 Cuma 16:44 GÜNCEL

Samsun'un bir ilçesinde bulunan lisede öğretmenlik yapan eğitimcinin, sosyal medya sayfasında kız öğrencileri ile olan çok samimi fotoğraflarını yayınlaması şaşkınlık yarattı.


Instagram'da rumuz isim kullanan lise öğretmeninin, kız öğrencilerinin çektiği fotoğraflarını ve videolarını yayınlaması dikkati çekiyor. Lise öğretmeninin sosyal medya sayfasında yayımladığı fotoğraflarda, kız öğrencileri ile kafe ve farklı mekanlarda gündüz ve akşam saatlerinde çekilmiş görüntüler yer alıyor.  

Samsun'da lise öğretmeninin, kız öğrencileri ile birlikte çekindiği fotoğraflarda, öğrenciler ile olan yakınlaşması ve benzeri görüntüler ise tepki çekiyor. Nedir, ne değildir bilemeyiz ama, bir öğretmenin özellikle kız öğrencileri ile bu denli samimi görüntü vermesi ve bu görüntüleri de sosyal medyada rumuz isim kullanarak yayınlaması pekte etik görünmüyor.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürlüğü görevine Enver Sedat Tamgacı atandı

Samsun'da SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürlüğü görevine Enver Sedat Tamgacı atandı