23 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA MAKET TRAFİK POLİSİ ARACININ TEPE LAMBASI ÇALINDI!

Samsun'da maket trafik polisi aracının tepe lambası çalındı!

Samsun Emniyet Müdürlüğü tarafından Samsun-Ordu karayolu Derbent mevkisine konulan maket trafik polisi aracının tepe lambaları çalınırken, olayla ilgili 4'ü çocuk 6 kişi gözaltına alındı.

27 Mart 2018 Salı 14:58 GÜNCEL

Samsun'da şaka gibi olay! Samsun-Ordu karayolunda bulunan maket trafik polisi aracının tepe lambası kimliği belirsiz kişiler tarafından yerinden sökülerek çalındı.


Samsun Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ile Şehir İçi Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünce sürücüleri uyarmak amacıyla şehrin belirli bölgelerinde yol kenarlarına maket trafik araçları konuldu. Maket trafik araçlarına, gerçeğe daha çok benzemesi için ikaz lambaları da yerleştirildi.  Samsun-Ordu karayolu Derbent mevkisinde bulunan maket trafik polis aracının tepe lambası, gece saatlerinde kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce çalındı.



Samsun Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ile Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, bölgede inceleme yaptı. Polis, maket trafik polisi aracının tepe lambasının çalınması olayı ile ilgili 4'ü çocuk 6 kişiyi gözaltına aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta Çiftlik Bank benzeri dolandırıcılık olmaması için araştırma önergesi verdi

Erhan Usta Çiftlik Bank benzeri dolandırıcılık olmaması için araştırma önergesi verdi