23 Nisan 2019 Salı

SAMSUN'DA MARKET AÇAN SERİ KATİLİN AT VE EŞEK ETİ SATTIĞI İDDİASINA AÇIKLAMA GELDİ

Samsun'da market açan seri katilin at ve eşek eti sattığı iddiasına açıklama geldi

Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü Nail Kırmacı, Müge Anlı'da gündeme gelen seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun Samsun'da işlettiği markette at ve eşek etlerin kıyma yapıp sattığı yönünde ki iddia ile ilgili açıklama yaptı.

17 Eylül 2018 Pazartesi 18:45 GÜNCEL

Müge Anlı'da gündeme gelen seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun Samsun'un İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde bulunan et marketinde, at ve eşek etlerini kıyma yapıp sattığı iddiası ile ilgili Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü Nail Kırmacı'dan açıklama geldi.


Samsun İl Tarım ve orman Müdürü Nail Kırmacı, seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun at ve eşek etlerini kıyma yapıp sattığı yönünde ki iddianın Müge Anlı'nın programında gündeme gelmesi sonrası harekete geçtiklerini ve söz konusu markete operasyon düzenlediklerini söyledi.

Müge Anlı'nın programında gündeme gelen olayı, ihbar kabul ettiklerini ve İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu tarafından işletilen et ve et ürünleri marketine ekiplerin giderek denetim yaptıklarını açıklayan Nail Kırmacı, "Müge Anlı'nın programında gündeme gelen söz konusu iddia üzerine belirtilen markete gidilerek denetim yapılmıştır. Yapılan denetimde, tahminimizce Kurban Bayramı sonrası olduğu için kasap dükkanında hiç et ve et ürününe rastlamadık. Geçmişte yapıldığı iddia edilen ve kemiklerin bulunduğu yer ise Ordu ilidir. Bu konuda Ordu İl Müdürümüzü de bilgilendirdik. Söz konusu işletmenin kapatılabilmesi için suç ve suç unsuru bulunması gerekmektedir.  Bu nedenlerle vatandaşlarımızında bu gibi konularda Ala 174 ihbar hattını arayarak karşılaştıkları olumsuzlukları anında bildirmeleri gerekmektedir. Bu nedenlerle gündeme gelen olayla ilgili  söz konusu kasap dükkanı ile ilgili yakın takibimiz sürmektedir. "
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

FETÖ mağduru Galip Öztürk'ün infazı durduruldu, yeniden yargılanacak

FETÖ mağduru Galip Öztürk'ün infazı durduruldu, yeniden yargılanacak