24 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN'DA MECİDİYE ÇARŞISI KAPATILDI! VALİ MECİDİYE ÇARŞISINA HES KODU İLE GİRDİ

Samsun'da Mecidiye Çarşısı kapatıldı! Vali Mecidiye Çarşısına HES kodu ile girdi

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, KoronaVirüs vakalarının artış göstermesi nedeniyle demir bariyerlerle kapatılan Mecidiye Çarşısında denetim yaptı, KoronaVirüs tedbirlerinin tavizsiz uygulanacağını söyledi.

25 Şubat 2021 Perşembe 19:09 GÜNCEL

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, sosyal mesafe kuralına uyulmadığı haberleri ile sık sık gündeme gelen Mecidiye Çarşısında denetim yaptı, tedbirlerin sıkı bir şekilde uygulanması için talimatlar verdi.


Samsun'da son dönemde KoronaVirüs vakalarında hızlı bir artış yaşanırken bu durum tedirginlik yarattı. Özellikle sokağa çıkma yasaklarının uygandığı hafta sonlarının ardından Pazartesi günleri tıklım tıklım insan kalabalıkları ile dolan Samsun'daki Mecidiye Çarşısında da özel tedbirler alındı. Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Mecidiye Çarşısı, kalabalıkları önlemek için demir bariyerlerle kapatılırken, Samsun Valisi Zülkif Dağlı'da Mecidiye Çarşısına giderek burada incelemelerde bulundu. Samsun emniyet mensupları demir bariyerlerle kapatılan Mecidiye Çarşısı giriş çıkışlarında vatandaşlara HES kodu sorgulaması yaparken, Samsun Valisi Zülkif Dağlı'da çarşıya HES kodunu okutarak girdi.

Vali Zülkif Dağlı, Samsun'da vakaların artış gösterdiğini bu nedenle ek tedbirlerle birlikte mevcut tedbirlerin sıkı bir şekilde uygulanacağını kaydederek, salgın ile mücadelede taviz olmayacağını vurguladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

vatandaş

26 Şubat 2021 Cuma 08:28

tramvaya bin tramvaya

cevdet

26 Şubat 2021 Cuma 07:59

haber mi bu herkes dışarda bas cezayı nedir bu vali sert tedbirler almalı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da KoronaVirüs salgın sürecinde çocukları ile sokağa çıkanlara ciddi ikaz

Samsun'da KoronaVirüs salgın sürecinde çocukları ile sokağa çıkanlara ciddi ikaz