04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA MECİDİYE ÇARŞISI SOSYAL MESAFE UYARISINA RAĞMEN YİNE TIKLIM TIKLIM

Samsun'da Mecidiye Çarşısı sosyal mesafe uyarısına rağmen yine tıklım tıklım

Samsun'da her sokağa çıkma yasağının ardından Mecidiye Çarşısı bu Pazartesi günü de yine tıklım tıklım doldu.

11 Mayıs 2020 Pazartesi 16:06 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağının ardından Pazartesi günü Mecidiye Çarşısı yine tüm uyarılara rağmen insanlarla dolup taştı.


Korona Virüs salgını nedeniyle aylardır sosyal mesafenin korunması uyarıları yapılıyor. Ancak Samsun'da bu uyarılar ne yazık ki duyarsız vatandaşlar tarafından dikkati alınmıyor. Covid-19 salgını sebebi ile uygulanan sokağa çıkma yasaklarının ardından her Pazartesi günü Samsun'da yaşanan manzaralar bu Pazartesi günü de değişmedi.

Hafta sonu Samsun'da uygulanan sokağa çıkma yasağının ardından Pazartesi günü Mecidiye Çarşısı yine tıklım tıklım doldu. Sosyal mesafenin ortadan kalktığı Mecidiye Çarşısında oluşan kalabalıklar tedirginlik yaratırken, Samsun'da halen 5-10 arası Korono Virüs vakası görüldüğü açıklanmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Esnaf

12 Mayıs 2020 Salı 02:40

Bunlar ne ki! İlkadım belediyesinin çarşı pazar denetleme görevi olan zabıtaları; 1. Maske takmazlar, 2. En önemli “görevleri” arasında bulunan “gariban” toptancılarına alışveriş caddelerinde “uygun” tezgah yerleri göstererek resmî işgali teşvik ederler. (Fatih Sultan Mehmet)’e bekleriz.

Esnaf Vatandaş Mehmet Ali

11 Mayıs 2020 Pazartesi 20:55

Trabzon dan yasak kalktı. Ordu’dan kalktı Adana’dan bile kalktı. Ama Samsun’da Yasakkk. Sahipsiz Samsun. Yasak kalkan illerden daha mı kötü durumdayız. Yoksa kötü olan Sahipsiz şehir oluşumuz mu? Vali bey sağolsun Korona ile ilgili açıklama yaparken görmek zor. Vekiller ise Samsun’a sahip çıkmak değil başka işler peşinde. Neyse vatandaş görüyor.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da çorbada tuzum olsun diyen işadamları 6 bin aileye erzak ulaştırdı

Samsun'da çorbada tuzum olsun diyen işadamları 6 bin aileye erzak ulaştırdı