25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA MHP MECLİS ÜYESİ AYKUT ÇEPNİ BELEDİYELERE SEL FELAKETİ NEDENİYLE ÇAĞRI YAPTI

Samsun'da MHP Meclis Üyesi Aykut Çepni belediyelere sel felaketi nedeniyle çağrı yaptı

Samsun'da MHP İlkadım Belediyesi Meclis üyesi olan Aykut Çepni, Salıpazarı ve Terme'de yaşanan sel felaketi nedeniyle belediyelere seferberlik çağrısı yaptı.

23 Ağustos 2019 Cuma 22:34 GÜNCEL

Samsun'da MHP İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi Aykut Çepni, iki vatandaşın hayatını kaybettiği Salıpazarı ilçesi ve Terme'de yaşanan sel felaketi nedeniyle üzgün olduklarını açıkladı, felaket geçiren iki ilçeye destek için tüm belediyelere çağrı yaptı.


"Gün birlik günüdür. Tüm belediyeler araç ve personeliyle yardıma gitmeliyiz" diyen MHP MHP İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi Aykut Çepni, yaptığı açıklamada "Salıpazarı ve Terme ilçelerimize geçmiş olsun diyoruz. Yaşanan sel felaketinde Salıpazarı ilçemizde iki vatandaşımız hayatlarını kaybettiler. Bu nedenle çok üzgünüz. Selde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine başsağlığı diliyorum. Terme ve Salıpazarı ilçelerinde yaşanan sel felaketi ile ilgili yaraların kısa sürede sarılması için parti ayrımı yapmaksızın tüm belediyelerimizi, iş makineleri ve gerekse personelleri ile birlikte Salıpazarı ve Terme ilçelerine yardıma gitmeye davet ediyorum. Tüm belediyelerimizin bu duyarlılığı göstereceğine inanıyorum. Bu vesile ile Salıpazarı ve Terme ilçelerimize tekrar geçmiş olsun diyorum." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci Salıpazarı için yardıma hazır olduklarını açıkladı

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci Salıpazarı için yardıma hazır olduklarını açıkladı