18 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA MHP MECLİS ÜYESİ AYKUT ÇEPNİ'DEN 15 TEMMUZ MESAJI

Samsun'da MHP Meclis üyesi Aykut Çepni'den 15 Temmuz mesajı

Samsun'da İlkadım Belediyesinin MHP'li Meclis üyesi Aykut Çepni, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 5'inci yıl dönümü nedeni ile bir mesaj yayımladı.

15 Temmuz 2021 Perşembe 14:21 GÜNCEL

Samsun'da 15 Temmuz hain darbe girişimi, 5'inci yıl dönümünde yapılan açıklamalarla kınanıyor.


İlkadım Belediyesi MHP Meclis üyesi Aykut Çepni, 15 Temmuz'un 5'inci yıl dönümü sebebi ile yaptığı açıklamada, "Aziz Türk milleti ülkemizi bölmek isteyenlere fırsat vermedi" dedi.

2016 yılında yaşanan darbe girişiminin üzerinden 5 yıl geçtiğini ve o karanlık gecede, darbeye direnen 251 kişinin şehit, 2 bin 703 kişinin de gazi olduğunu hatırlatan Aykut Çepni, yaptığı açıklamada darbe girişimini şiddetle bir kez daha kınadığını vurguladı.

MHP'li Meclis üyesi Aykut Çepni, 15 Temmuz'un 5'inci yıl dönümü ile ilgili açıklamasında şunları dile getirdi.
"Bu millet asla hürriyetinden ödün vermez. Milletimizin istikbaline sahip çıkarak hainlere geçit vermediği 15 Temmuz destanında şehit olan vatandaşlarımızı rahmetle, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum. Allah Müslümanlıkla yoğrulan bu yurdu müslümansız bırakmasın. Ezan ile yoğrulan bu yurdu ezansız bırakmasın. Kur'an ile yoğrulan bu yurdu Kur'an'sız bırakmasın. Ülkemizi bölmek isteyen hainlere asla fırsat vermesin. 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ile anıyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 15 Temmuz 2016 darbe girişimi gecesi neler yaşandı neler oldu

Samsun'da 15 Temmuz 2016 darbe girişimi gecesi neler yaşandı neler oldu