29 Kasım 2020 Pazar

SAMSUN'DA MİLLET İTTİFAKININ KAZANDIĞI İLKADIM BELEDİYESİNDE ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİ BELLİ OLDU

Samsun'da Millet İttifakının kazandığı İlkadım Belediyesinde encümen ve komisyon üyeleri belli oldu

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesinde 31 Mart seçimleri sonrası yapılan ilk meclis toplantısında encümen üyeleri ve komisyon üyeleri belirlendi. İşte Millet İttifakı Necattin Demirtaş başkanlığında toplanan mecliste seçilen encümen üyeleri ve komisyon üyelerinin isimleri..

08 Nisan 2019 Pazartesi 16:50 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesinde Necattin Demirtaş başkanlığında bugün yapılan meclis toplantısında encümen üyeleri ve komisyon üyelerinin seçimi yapıldı.


Necattin Demirtaş başkanlığında yapılan İlkadım Belediyesinin ilk meclis toplantısında Encümen Üyeliklerine AK Parti'den İbrahim Arslan, Ahmet Varol, MHP'den ise Mustafa Umar seçildi. Millet İttifakı ortağı İYi Parti ve CHP'li meclis üyelerinden ise encümen üyeliği görevine seçilen olmadı.

İlkadım Belediyesi Meclisi Divan ve Encümen üyelerinin seçiminde AK Partili meclis üyesi Yavuz Yılmaz meclis birinci başkanvekili, MHP'den ise Hayri Atmaca meclis ikinci başkanvekilliği görevine seçildi.  Necattin Demirtaş başkanlığında toplanan belediye meclisinde yapılan seçimlerde 21 Cumhur İttifakı meclis üyesi ile 16 Millet İttifakı meclis üyesi hazır bulundu.

Yapılan seçimlerde İlkadım Belediyesi Divan Katip asil üyeliğine AK Parti'den Aykut Sancak, MHP'den İbrahim Üstün, divan katip yedek üyeliğine AK Parti'den Murat Gürbüz ile Necmettin Kaplan seçildi.

İlkadım Belediyesi Meclis Komisyonları seçiminde ise Plan Bütçe Komisyonuna AK Parti'den Erol Köroğlu, Kadir Soylu ile MHP'den Cemallettin Kola ile İYİ Parti'den Bülent Çebi ile CHP'den Temel Tataroğlu seçildi.

İlkadım Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonuna ise AK Parti'den Serkan Akyüz, Ahmet Voral ve MHP'den Aykut Çepni seçilirken, bu komisyona da bir CHP'den bir İYi Parti'den meclis üyesi seçildi. (Komisyona seçilen İYİ Parti ve CHP Meclis üyelerinin isimleri elimize ulaşmadığı için yayınlayamadık. Bilgi ulaştığı an isimler yer alacaktır)

İlkadım Belediyesi Çevre ve Sağlık Komisyonu üyeliklerine AK Parti'den Yılmaz Karagöz, Fİkret Öztürk, MHP'den ise İbrahimüstün seçilirken bu komisyona da bir CHP'den bir İYi Parti'den üye seçildi. (Komisyona seçilen İYİ Parti ve CHP Meclis üyelerinin isimleri elimize ulaşmadığı için yayınlayamadık. Bilgi ulaştığı an isimler yer alacaktır)

İlkadım Belediyesi Hukuk Komisyonu üyeliklerine AK Parti'den Aykut Sancak ile Çetin Topsakal, MHP'den ise Yurttaş Kıyak seçilirken, bu komisyonda da yine bir CHP'den bir İYi Parti'den meclis üyesi yer aldı. (Komisyona seçilen İYİ Parti ve CHP Meclis üyelerinin isimleri elimize ulaşmadığı için yayınlayamadık. Bilgi ulaştığı an isimler yer alacaktır)

İlkadım Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Komisyonu üyeliklerine AK Parti'den Hasan Uzunlar, Özkan Şener ile MHP'den Hayri atmaca seçilirken bu komisyona da bir CHP'den bir İYi Parti'den meclis üyesi seçildi. (Komisyona seçilen İYİ Parti ve CHP Meclis üyelerinin isimleri elimize ulaşmadığı için yayınlayamadık. Bilgi ulaştığı an isimler yer alacaktır)

İlkadım Belediyesi Kadın ve Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu üyeliklerine de AK Parti'den Halime Kesmen, Murat Gürbüz, MHP'den Necmettin Kaplan seçilirken, bu komisyona da bir CHP'den bir İYi Parti'den meclis üyesi seçildi. (Komisyona seçilen İYİ Parti ve CHP Meclis üyelerinin isimleri elimize ulaşmadığı için yayınlayamadık. Bilgi ulaştığı an isimler yer alacaktır)
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Bülent cebi

08 Nisan 2019 Pazartesi 19:58

Plân bütçeye bülent cebi ve temel tataroğlu secilmistir

aliveli

08 Nisan 2019 Pazartesi 16:46

chp ve iyi parti lilerin isimleri yok mu?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye göreve başladığı ilk gün haciz şoku

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye göreve başladığı ilk gün haciz şoku