15 Haziran 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA MUHTEŞEM DÜĞÜN! SEYİTHAN EKİN DÜNYA EVİNE GİRDİ

Samsun'da muhteşem düğün! Seyithan Ekin dünya evine girdi

Samsun'da tanınan genç iş adamı Seyithan Ekin, Okçuluk Salonunda düzenlenen ve sanatçı Berdan Mardini'nin sahne aldığı muhteşem bir düğünle İpek Ülker ile dünya evine girdi.

15 Ekim 2018 Pazartesi 14:03 GÜNCEL

Samsun'da genç işadamı ve AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu üyesi olan Seyithan Ekin, sanatçı Berdan Mardini'nin katıldığı muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.


Samsun'un İlkadım ilçesi Batı Park sahasında bulunan Okçuluk Salonunda gerçekleşen düğünü Samsun Valisi Osman Kaymak'ın yanı sıra Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Canik Belediye Başkanı Osman Genç ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Seyithan Ekin ve İpek Ülker çiftininin düğününde nikah şahitleri de protokol üyeleri oldu. Çiftin nikahını Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin kıyarken, evlilik cüzdanını ise Samsun Valisi Osman Kaymak, gelin İpek Ülker'e verdi.

Hayatını İpek Ülker ile birleştiren ve Samsun'da tanınan genç işadamı Seyithan Ekin'i bu mutlu gününde Diyarbakır'dan gelen misafirleri de yalnız bırakmadı. Diyarbakır Halk oyunları ekibinin gösterisi ile başlayan düğünde daha sonra sanatçı Berdan Mardini sahne aldı. Seyithan Ekin'in düğününde sahne alan sanatçı Berdan Mardini, seslendirdiği şarkılarla düğüne gelen davetlileri coşturdu. Berdan Mardini'nin seslendirdiği halay parçalarına halay çekerek eşlik eden davetliler dünya evine giren Seyithan Ekin ve İpek Ülker'in mutluluklarına ortak oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın: Şampiyonluğu istiyoruz

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın: Şampiyonluğu istiyoruz