17 Mayıs 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA MUTANT VİRÜS HORTLADI KORONAVİRÜS TEDBİRLERİNE UYMAYANLARA TEPKİ VAR

Samsun'da mutant virüs hortladı KoronaVirüs tedbirlerine uymayanlara tepki var

Samsun'da mutant virüs vaka oranının yüzde 50'nin üzerinde olduğu gündeme gelirken, tedbirlere uymayanlara ise bu nedenle tepki yağdı.

22 Şubat 2021 Pazartesi 14:30 GÜNCEL

Samsun'da mutant virüs vaka oranının da artış yaşanması nedeniyle Samsun için 15 gün tam kapanma önerisi geldi. Samsun'da mutant virüs vakalarının artış göstermesi nedeniyle tedbirlere uymayanlara ise tepki gösterildi.


Samsun'da mutant virüs hortladı KoronaVirüs tedbirlerine uymayanlara tepki var..

Samsun Kent Haber 2 Şubat 2021 tarihinde yayınladığı haberde 'Samsun'da Mutasyonlu KoronaVirüs Vakaları Var İddiası' başlığı ile mutant virüsün varlığına dikkati çekmişti. Samsun'da mutant virüs vakalarının olduğunu 2 Şubat tarihinde yazan Samsun Kent Haber, bu nedenle uyarılarda bulunmuştu. Bu haberin ardından ise bugün Habertürk köşe yazarı Muharrem Sarıkaya, Samsun'da Mutant Virüs vaka oranının yüzde 50'nin üzerinde olduğunu yazdı.

Samsun'da mutant virüs vakalarınında gündeme gelmesi sonrası, uzmanlar Samsun'un da aralarında bulunduğu Karadeniz bölgesindeki 5 şehir için 15 günlük tam kapanma önerisinde bulundu. Samsun'da mutant virüs vakaları ve 15 günlük tam kapanma önerisinin ardından, tedbirlere ve kurallara uyan vatandaşlar, uymayanlara tepkilerini sosyal medyadan dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Kavak ilçesinde kar kalınlığı 1 metre olarak ölçüldü

Samsun'un Kavak ilçesinde kar kalınlığı 1 metre olarak ölçüldü