17 Nisan 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA MUTASYONLU KORONAVİRÜS VAKALARI VAR İDDİASI

Samsun'da mutasyonlu KoronaVirüs vakaları var iddiası

Samsun'da mutasyonlu KoronaVirüs vakalarının olduğu iddia ediliyor. Samsun'da son günlerde KoronaVirüs vakalarında yeniden artış yaşanmaya başlarken, mutasyonlu virüs vakaları var iddiası da gündeme düştü.

02 Şubat 2021 Salı 17:00 GÜNCEL

Samsun'da mutasyonlu KoronaVirüs vakaları mı var. Samsun'da sağlık çevrelerinde son günlerde konuşulan iddialar arasında, hastanelerde mutasyonlu virüs vakalarının yer aldığı yönünde bilgilerin yer alması dikkati çekiyor.


Samsun'da bazı özel hastanelerde görevli doktorlar ile vatandaşlarında mutasyonlu virüs nedeniyle tedavi altında oldukları, özel bir hastanede ise bu nedenle bir doktorun yoğun bakıma alındığı iddiaları sağlık camiasında konuşulan konular arasında. Söz konusu doktorun, yoğun bakımdan alındığı, tedavisine normal serviste devam edildiği de öğrenilirken, Samsun'da özellikle son haftalarda KoronaVirüs şüphesi ile hastanelere başvuran vatandaşlarda, mutasyonlu virüse rastlandığı öne sürülüyor.


Samsun Sağlık İl Müdürlüğünün, Samsun'da mutasyonlu virüs vakaları olup olmadığı ile ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

Öte yandan Samsun'un en işlek noktalarından biri olan Mecidiye Çarşısında sık sık gündeme gelen kalabalıklar bugün de objektiflerimize yansıdı. Mecidiye Çarşısında oluşan kalabalıklar nedeniyle sosyal mesafe bir türlü sağlanamıyor.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Necati

02 Şubat 2021 Salı 17:57

Kongre ve miting salonlarını gören halkın bu davranışı normal değil mi?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da sığırcık kuşları gökyüzünde adeta dans etti

Samsun'da sığırcık kuşları gökyüzünde adeta dans etti