16 Haziran 2019 Pazar

SAMSUN'DA NEBİYAN DAĞINDAN MUHTEŞEM SONBAHAR FOTOĞRAFLARI

Samsun'da Nebiyan Dağından muhteşem sonbahar fotoğrafları

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde bulunan ve Karadeniz'in Terası olarak adlandırılan Nebiyan Dağından muhteşem sonbahar fotoğrafları..

03 Kasım 2018 Cumartesi 14:17 GÜNCEL

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde doğa turizmi alanı ilan edilen Nebiyan Dağında sonbahar mevsiminin gelmesi ile birlikte muhteşem bir doğa manzarasına büründü.


Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sınırlarında yer alan ve Karadeniz'in terası olarak nitelendirilen Nebiyan Dağı, sonbaharda ziyaretçilerine renk cümbüşü yaşatıyor.

Samsun'un 19 Mayıs ilçe merkezine 30 kilometre uzaklıktaki Nebiyan Dağı, 2011 yılında doğa turizm alanı ilan edilmesinin ardından bölge insanının daha fazla ilgisini çekmeye başladı. Samsun şehir merkezinden kolaylıkla ulaşım sağlanan Nebiyan Dağı ve ormanlık alan, muhteşem manzaranın seyredilmesinin yanı sıra tırmanma, yayla turizmi, dağcılık, yamaç paraşütü, yürüyüş parkuru, foto safari gibi çeşitli sportif aktiviteler için de imkanlar sağlıyor.Nebiyan Dağı'ndaki orman ve şelale, her mevsim bünyesinde farklı güzellikleri barındırırken,  özellikle sonbaharda mevsimin bütün renklerini yansıttığı için fotoğraf tutkunlarını da bölgeye çekiyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İlkadım, Canik ve Çarşamba'da uyuşturucu operasyonu! 8 tutuklama

Samsun'da İlkadım, Canik ve Çarşamba'da uyuşturucu operasyonu! 8 tutuklama