18 Ağustos 2019 Pazar

SAMSUN'DA O AVM'DE ENGELLİLER İÇİN AYRILAN ALANLARA ARAÇLARINI PARK EDENLERE TEPKİ VAR

Samsun'da o AVM'de engelliler için ayrılan alanlara araçlarını park edenlere tepki var

Samsun'un Canik ilçesinde bulunan alış veriş merkezinin otoparkında, engelliler için ayrılan bölümlere, engelli olmayan araç sürücülerinin araçlarını park etmesi tepkilere neden oluyor.

01 Ekim 2018 Pazartesi 15:23 GÜNCEL

Samsun'un Canik ilçesinde bulunan bir alış veriş merkezinin alt katında yer alan otoparkta engelliler için ayrılan alanlara, engelli olmayan araç sürücülerinin araçlarını park etmesi sorununa çözüm bulunamadı.


Samsun'un Canik ilçesinde ki alışveriş merkezide engelliler için ayrılan otopark alanlarına normal araç sürücülerinin araçlarını bırakıp gitmesi ile şikayetlerden bıkarken, Türk Telekom'a ait bir aracın da alış veriş merkezinde engelliler için ayrılan alana bırakıldığı görüldü. Alışveriş merkezi, engelli olmayan araç sürücülerinin, engelli otoparkına bırakılan araçların lastiklerine daha önce kilit takarak, yaşanan sorunu çözmeye çalışsa da bunda başarılı olamadı. Duyarsız araç sürücüleri, alış veriş merkezindeki otoparkta engelliler için ayrılan alanlarına araçlarını bırakmaya devam etti. Sosyal medyada da yayınlanan fotoğraflarda, engelli alanlarına bırakılan araç sürücülerine tepki mesajları yağdı. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

Vatandaş

03 Ekim 2018 Çarşamba 10:16

BEYİNSEL engelli vatandaşa: 1.dingilin önde gideni sensin.2.si okullarda imla hataları öğretildiği gibi engellilerin hakları da öğretiliyor, senin gibi BEYİNSEL engelliler gibi öğrendiklerinden çıkarına olanı uyguladığı için park edilmemesi gereken yere park edenler çıkabiliyor.3.samsunkenthaber içinde dingil geçen yorumu yayınladığı gibi BEYİNSEL engelli geçen bu yorumu yayımlamak zorundadır.4.Habercilik yapan samsunkenthaber imla hatası yapmamalıdır, yaparsa düzeltmelidir.

engelli vatandaş

02 Ekim 2018 Salı 17:12

habere değilde şu de da v,s harf hatalarına bakan obsesifler gidin tedavi olun. burada bir soruna dikkat çekilmiş sizin derdinize bak. imla hatasına bakacağınıza biz engelliler için ayrılan alanlarda yapılan işgallere bakın dingiller.

Hidayet

02 Ekim 2018 Salı 16:43

bi de telokom yazmışlar :)

Anonim

01 Ekim 2018 Pazartesi 16:12

Bu aracın sürücüsü sadece engelli yerine park yapmıyor normal park yerinde de diğer sürücüleri sıkıntıya düşerecek şekilde sorumsuzca park ediyor.

Vatandaş

01 Ekim 2018 Pazartesi 15:43

imla hatalarınız 1-türk telekom DA (') olmayacak 2-avm DE (') olmayacak 3-sizin nereniz doğru ki başkalarını eleştiriyorsunuz?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da PARKTEK sürücülerden ücret alırken Bafra Belediyesi ücretsiz otopark yaptı

Samsun'da PARKTEK sürücülerden ücret alırken Bafra Belediyesi ücretsiz otopark yaptı