23 Ocak 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA O BÖLGEDEKİ BUZLAR TEMİZLENMEYİNCE KENDİ KENDİNE ERİDİ

Samsun'da o bölgedeki buzlar temizlenmeyince kendi kendine eridi

Samsun'da yoğun kar yağışının ardından buz pistine dönen Bulvar AVM ve Cumhuriyet Meydanı bölgesinde ki buzlar belediye tarafından temizlik çalışması yapılmayınca kendi kendine eridi.

12 Şubat 2020 Çarşamba 10:57 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Bulvar AVM ve Cumhuriyet Meydanı bölgesinde yol ve kaldırımlarda kar yağışı sonrası oluşan buzlar, belediye tarafından temizlenmeyince kendi kendine eridi.


Cumartesi günü gece başlayan ve Pazar günü de devam eden kar yağışının ardından Samsun'da haftanın ilk günü, buzla kaplı yollar ve kaldırımlardan şikayetçi olmuştu. Buz kaplı yollardan birisi olan Cumhuriyet Meydanı ve Bulvar AVM bölgesinde ki yolların da can güvenliğini tehlikeye düşürdüğü, vatandaşların buz kaplı yolda düşmemek için mücadele verdiğini 'Hangi Belediyenin yetki alanında bu buz pisti' diye sorarak gündeme getirmiştik.Pazartesi günü yayınladığımız bu haber ve sorununun ardından Salı günü de buz kaplı olan noktaya giderek, temizlik çalışması yapılıp yapılmadığını kontrol ettik. Söz konusu noktaya baktığımızda çalışma yapılmadığı, buzların kendi kendine eridiğini, ancak yolun halen yayalar için kalan buz ve kar birikintileri nedeniyle tehlike arz ettiğini gördük. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesinin temizlik emekçileri kar mücadelesinde fedakarca çalıştı

İlkadım Belediyesinin temizlik emekçileri kar mücadelesinde fedakarca çalıştı