20 Ekim 2019 Pazar

SAMSUN'DA O SİYASETÇİ GÖRÜNTÜLÜ KOMPLO SONRASI GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ İDDİASI ORTAYA ATILDI

Samsun'da o siyasetçi görüntülü komplo sonrası görevinden istifa etti iddiası ortaya atıldı

Samsun'da AK Parti'nin bir ilçe başkanına görüntülü komplo kurulduğu ve bu nedenle ilçe başkanının görevinden istifa ettiği iddiası ortalığı karıştırdı.

19 Şubat 2019 Salı 17:17 GÜNCEL

Samsun'da AK Parti'de siyaset yapan bir ilçe başkanının kendisine kurulan komplo nedeni ile görevinden istifa ettiği ileri sürüldü.


İddiaya göre Şubat 2018 tarihinde AK Parti İlçe Başkanlığı görevinden beklenmedik bir anda gece saatlerinde istifa eden siyasetçiye, tuzak kurulduğu gündeme geldi.  

Bir kadın ile görüntüleri çekildiği ileri sürülen siyasetçiye, bu görüntülerin izletilerek istifaya zorlandığı iddiası Samsun siyaset gündemine bomba gibi düştü. Olayla ilgili gündeme gelen iddiaya göre, söz konusu ilçe başkanının yanına birileri tarafından bir bayan gönderildi. Bir kamu kurumunda yaşandığı ileri sürülen olayda, ilçe başkanının kadın ile olan münasebetleri kurum binasında bulunan güvenlik kameraları tarafından kayıt edildi. Daha sonra söz konusu görüntüler güvenlik kamerasından alınarak ilçe başkanına izlettirildi ve olay o tarihlerde iddiaya göre AK Parti Samsun İl Başkanlığına da yansıdı. İlçe başkanının ise görüntüler sonrası görevinden istifa ettiği ileri sürüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Cumhur İttifakının İlkadım Belediyesi Meclis üyesi adaylarının isimleri belli oldu

Samsun'da Cumhur İttifakının İlkadım Belediyesi Meclis üyesi adaylarının isimleri belli oldu